reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

już tyle urosłem, urosłam !!!

reklama
Moja Zosia przy narodzinach ważyła 3850 gram, po 6 tygodniach na szczepieniu miała 5850, czyli równe 2 kg przytyła, na drugim szczepieniu miała 6800, a teraz na ostatnim waga wskazywała 7640. Jeszcze mi sie mieści w pampersy 3 a ja na promocji nakupowałam jej juz 3 paczki o rozmiarze 4 i teraz wszystkie leżą w szafie, ale troszke beda musiały poczekac..
 
Moja Zosia przy narodzinach ważyła 3850 gram, po 6 tygodniach na szczepieniu miała 5850, czyli równe 2 kg przytyła, na drugim szczepieniu miała 6800, a teraz na ostatnim waga wskazywała 7640. Jeszcze mi sie mieści w pampersy 3 a ja na promocji nakupowałam jej juz 3 paczki o rozmiarze 4 i teraz wszystkie leżą w szafie, ale troszke beda musiały poczekac..
Kochana nawet do 6 miesiaca mozesz zaczekac. Młoda teraz zwolni z tyciem a 4ki są od 9 kg.
 
reklama
Do góry