reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAKI WÓZEK 2w1 ?

C.K

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2020
Postów
37
JAKI WÓZEK 2w1 ?! 🛒👶

Cześć Mamusie 😊

To moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tych sprawach , a chciałabym dokonać dobrego wyboru wózka. Po przejrzeniu wielu wózków znalazłam dwa które najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom.

Mój wybór padł na:

Muuvo QUICK 2.0 2w1
Cybex Balios S Lux 2w1

Czy któraś z Was posiada i może wypowiedzieć się na temat podanych wózków czy polecacie czy nie? A może macie jakiś inny fajny model wózka 2w1 do polecenia ? :)

Może nawet jakaś mama skorzysta z tego postu i zdecyduje się właśnie na zakup któregoś z tych wózków. ;)


W wózku zależy mi abym mogła wykorzystać wózek 2w1 w pełni do końca okresu wózkowania dzidzi i nie musiała zmieniać spacerówki na inną - lżejszą (jak to wyczytałam na wielu forach, "bo w wózkach 2w1 są za ciężkie i niewygodne"). Zależy mi również ,aby spacerówka składała się wraz ze stelażem nie zależnie w jakim kierunku jazdy jest zamontowana, gondola nie była zbyt mała, wózek 4 kołowy, lekkość prowadzenia, stabilność, ważne jest dla mnie dobra jazda wózka w różnych warunkach mieszkam w Norwegii i fajnie jakby wózek dobrze radził sobie w dość srogich zimowych warunkach, na żwirkowej powierzchni i piachu.

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami ,któregoś z tych modeli dajcie znać w ankiecie który wózek posiadacie i opinie w komentarzu ,który polecacie.

Jeśli obejrzałyście filmik z porównaniem ,a nie macie tego wózka to który waszym zdaniem byłby lepszy?

Proszę o konkretne opinie ;)
Z góry bardzo dziękuję Wam za waszą pomoc w wyborze ! 🥰

Miłego wieczoru 😌
 
reklama
Mam muuvo quick 2.0 od 4 miesięcy i jestem zadowolona. Jest lekki, łatwo się prowadzi i podbija, wygodnie się go używa. Gondola nie jest zbyt duża, ale mój 7kg syn jeszcze trochę w niej pojeździ. Co do radzenia sobie w różnym terenie używamy głównie w mieście, na chodniki, żwirowe alejki i trawniki jest idealny, ale np do lasu już bym go nie wzięła. Amortyzacja jest typowo miejska. Z minusów to dość ciężko chodzi rozkładanie budki i czasem syn się przy tym budzi. Niektóre materiały podobno blakną z upływem czasu. No i nie da się dokupić osobno folii przeciwdeszczowej czy moskitiery
Dzień dobry :)
Moglaby Pani cos więcej powiedzieć o wózku ?
To że amortyzacja kiepska to niestety dużo osób pisze :/
Jak sobie radził np na lodzie czy śniegu? :)
Czy faktycznie jest ciężko podjechać nawet pod najmniejszy krawężnik bo noworodkiem strasznie trzęsie? :/
 
reklama
Mamy Luca Pro - jeździ nim juz drugie dziecko i jestem bardzo zadowolona. Jeździmy po lesie, dziurach itp. Dodatkowo uważam, że te wózki sa wyjątkowo ładne, można wybierać tapicerkę z wielu kolorów :)
 
JAKI WÓZEK 2w1 ?! 🛒👶

Cześć Mamusie 😊

To moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tych sprawach , a chciałabym dokonać dobrego wyboru wózka. Po przejrzeniu wielu wózków znalazłam dwa które najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom.

Mój wybór padł na:

Muuvo QUICK 2.0 2w1
Cybex Balios S Lux 2w1

Czy któraś z Was posiada i może wypowiedzieć się na temat podanych wózków czy polecacie czy nie? A może macie jakiś inny fajny model wózka 2w1 do polecenia ? :)

Może nawet jakaś mama skorzysta z tego postu i zdecyduje się właśnie na zakup któregoś z tych wózków. ;)


W wózku zależy mi abym mogła wykorzystać wózek 2w1 w pełni do końca okresu wózkowania dzidzi i nie musiała zmieniać spacerówki na inną - lżejszą (jak to wyczytałam na wielu forach, "bo w wózkach 2w1 są za ciężkie i niewygodne"). Zależy mi również ,aby spacerówka składała się wraz ze stelażem nie zależnie w jakim kierunku jazdy jest zamontowana, gondola nie była zbyt mała, wózek 4 kołowy, lekkość prowadzenia, stabilność, ważne jest dla mnie dobra jazda wózka w różnych warunkach mieszkam w Norwegii i fajnie jakby wózek dobrze radził sobie w dość srogich zimowych warunkach, na żwirkowej powierzchni i piachu.

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami ,któregoś z tych modeli dajcie znać w ankiecie który wózek posiadacie i opinie w komentarzu ,który polecacie.

Jeśli obejrzałyście filmik z porównaniem ,a nie macie tego wózka to który waszym zdaniem byłby lepszy?

Proszę o konkretne opinie ;)
Z góry bardzo dziękuję Wam za waszą pomoc w wyborze ! 🥰

Miłego wieczoru 😌
Hej :) Też mieszkam w Norwegii i mam ten sam dylemat. Jaki wózek wybrałaś? :)
 
JAKI WÓZEK 2w1 ?! 🛒👶

Cześć Mamusie 😊

To moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tych sprawach , a chciałabym dokonać dobrego wyboru wózka. Po przejrzeniu wielu wózków znalazłam dwa które najbardziej odpowiadają moim oczekiwaniom.

Mój wybór padł na:

Muuvo QUICK 2.0 2w1
Cybex Balios S Lux 2w1

Czy któraś z Was posiada i może wypowiedzieć się na temat podanych wózków czy polecacie czy nie? A może macie jakiś inny fajny model wózka 2w1 do polecenia ? :)

Może nawet jakaś mama skorzysta z tego postu i zdecyduje się właśnie na zakup któregoś z tych wózków. ;)


W wózku zależy mi abym mogła wykorzystać wózek 2w1 w pełni do końca okresu wózkowania dzidzi i nie musiała zmieniać spacerówki na inną - lżejszą (jak to wyczytałam na wielu forach, "bo w wózkach 2w1 są za ciężkie i niewygodne"). Zależy mi również ,aby spacerówka składała się wraz ze stelażem nie zależnie w jakim kierunku jazdy jest zamontowana, gondola nie była zbyt mała, wózek 4 kołowy, lekkość prowadzenia, stabilność, ważne jest dla mnie dobra jazda wózka w różnych warunkach mieszkam w Norwegii i fajnie jakby wózek dobrze radził sobie w dość srogich zimowych warunkach, na żwirkowej powierzchni i piachu.

Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczkami ,któregoś z tych modeli dajcie znać w ankiecie który wózek posiadacie i opinie w komentarzu ,który polecacie.

Jeśli obejrzałyście filmik z porównaniem ,a nie macie tego wózka to który waszym zdaniem byłby lepszy?

Proszę o konkretne opinie ;)
Z góry bardzo dziękuję Wam za waszą pomoc w wyborze ! 🥰

Miłego wieczoru 😌
Baby Jogger City Sights 2w1 :) Swietny, skrętny, bardzo praktyczny, łatwo się prowadzi :)
 
My mamy Muuvo quick 3.0 dla mnie rewalacja, świetnie się go prowadzi, bardzo zwrotny, nie rozumiem skąd ma tyle złych opini.
( * mieszkam w mieście )
ALEEE jak dla mnie jest ciężki a niby waży 10/11 kg...
Znosilam/wnosilam go z 2 piętra, rozkładając na stelaż i gondole.
Teraz poprostu zjeżdżam tylnimi kołami bo bym się zadzwigała i tak jest mi łatwiej
 
My mamy Muuvo quick 3.0 dla mnie rewalacja, świetnie się go prowadzi, bardzo zwrotny, nie rozumiem skąd ma tyle złych opini.
( * mieszkam w mieście )
ALEEE jak dla mnie jest ciężki a niby waży 10/11 kg...
Znosilam/wnosilam go z 2 piętra, rozkładając na stelaż i gondole.
Teraz poprostu zjeżdżam tylnimi kołami bo bym się zadzwigała i tak jest mi łatwiej
Potwierdzam. Na pokładzie druga ciąża i nie kupuję innego wózka. Spacerówka również nam się sprawdziła. Znajomi pożyczali ją nawet na wyjazdy. Co do wagi nie wypowiadam się bo u mnie dom a jak nie korzystaliśmy to stoi w wiatrołapie albo w bagażniku. Wyjęcie z bagażnika chwila moment więc nie odczuwam ciężaru. Używałam praktycznie 2 lata bardzo intensywnie i nadal polecam. Żadnej awaryjności.
 
My mamy Muuvo Quick ale 2.0. Ten wózek jest lekki i zwrotny. Do miasta, na równych trasach idealny. Za to w lesie, na ścieżkach jest tragedia. Nie ma kompletnie amortyzacji, jest sztywny. My akurat dużo spacerujemy po lesie i u nas kompletnie się nie sprawdza, dlatego myślę nad zakupem drugiego wózka.
 
Potwierdzam. Na pokładzie druga ciąża i nie kupuję innego wózka. Spacerówka również nam się sprawdziła. Znajomi pożyczali ją nawet na wyjazdy. Co do wagi nie wypowiadam się bo u mnie dom a jak nie korzystaliśmy to stoi w wiatrołapie albo w bagażniku. Wyjęcie z bagażnika chwila moment więc nie odczuwam ciężaru. Używałam praktycznie 2 lata bardzo intensywnie i nadal polecam. Żadnej awaryjności.
Dobrze wiedzieć, miałam wątpliwości co do spacerówki, bo wydawała mi się mała.
Narazie jeździmy w gondoli, mam nadzieję że spacerowka również nam podpasuje :)
 
Dobrze wiedzieć, miałam wątpliwości co do spacerówki, bo wydawała mi się mała.
Narazie jeździmy w gondoli, mam nadzieję że spacerowka również nam podpasuje :)
Początkowo wydawało mi się że jest mało wygodna. Gdy dziecko było naubierane a spacerówka nie jest głęboka. Wtedy przymierzałam się do kupna innej ale po rozeznaniu rynku stwierdziłam że nic lepszego nie kupimy. Po 2-3 miesiącach stwierdziłam że to była dobra decyzja bo dziecko jak już siedziało w kurtce a nie kombinezonie to nie było tego problemu. Ten krótki okres zimowy był taki średni aczkolwiek może to kwestia kombinezonu.
 
reklama
Do góry