reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jaka szansa na ciąże?

reklama
Wiesz, jak coś robić, to porządnie.
Chciałam dać poprawną odpowiedz a nie wysylac kogos na jakies durne testy, badania krwi albo do lekarza :/

No weź! Testy? Badania? Zlituj się, kto w dzisiejszych czasach wierzy w takie bzdury! Jedyna słuszna i prawdziwa odpowiedź to ta uzyskana w internecie, nie można wierzyć kawałkowi plastiku czy tym konowałom lekarzom!
 
A "BRAVO" jeszcze wychodzi?
Może tam wyliczą i dadzą pewną, ostateczną odpowiedź.
I jeszcze płeć od razu potwierdzą...
 
W 12 dniu cyklu strasznie zabolal mnie jajnik że nie mogłam ustac... Może to była owulacja? A teraz od tydz po bolewa brzuch i jajnik...
 
W 12 dniu cyklu strasznie zabolal mnie jajnik że nie mogłam ustac... Może to była owulacja? A teraz od tydz po bolewa brzuch i jajnik...

A kiedy powinnaś mieć okres? Jak się nie pojawi zrób test i wszystko się okaże. Na domysły nikt nic nie jest w stanie powiedzieć.
 
reklama
Do góry