reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka płeć dziecka USG

Dołączył(a)
30 Sierpień 2024
Postów
7
Cześć, załączam jedyne zdjęcie na którym cokolwiek widać, zdjęcie zrobione od dołu 15tc. Jak myślicie jaka płeć? 🫣
 

Załączniki

  • IMG_7434.jpeg
    IMG_7434.jpeg
    384,4 KB · Wyświetleń: 220
reklama
W dobrym miejscu zamieściłaś, bo na forum kobiety mają większe doświadczenie i wiedzę medyczną niż lekarz, który wykonywał USG. 😆
A co Ci powiedział lekarz? On się przecież na tym zna, a nie grupka przypadkowych kobiet z internetu, która nawet nie ma studiów w tym kierunku, ani żadnego doświadczenia, bo nie była na żadnym kursie USG i nie wykonuje tych badań.
 
W dobrym miejscu zamieściłaś, bo na forum kobiety mają większe doświadczenie i wiedzę medyczną niż lekarz, który wykonywał USG. 😆
A co Ci powiedział lekarz? On się przecież na tym zna, a nie grupka przypadkowych kobiet z internetu, która nawet nie ma studiów w tym kierunku, ani żadnego doświadczenia, bo nie była na żadnym kursie USG i nie wykonuje tych badań.
Słuchaj, pytam z ciekawości bo widziałam że inne dziewczyny pytają. Po co się udzielasz skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Chyba ktoś tu wstał lewą nogą 😊
 
Słuchaj, pytam z ciekawości bo widziałam że inne dziewczyny pytają. Po co się udzielasz skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Chyba ktoś tu wstał lewą nogą 😊
W dobrym miejscu zamieściłaś, bo na forum kobiety mają większe doświadczenie i wiedzę medyczną niż lekarz, który wykonywał USG. 😆
A co Ci powiedział lekarz? On się przecież na tym zna, a nie grupka przypadkowych kobiet z internetu, która nawet nie ma studiów w tym kierunku, ani żadnego doświadczenia, bo nie była na żadnym kursie USG i nie wykonuje tych badań.
A jeszcze jedno, skoro na inne pytania odpowiadasz a lekarzem nie jesteś to przemyśl co piszesz tutaj pod tym postem :)
 
Widać inne dziewczyny tak samo ufają bardziej grupie kobiet bez żadnej wiedzy medycznej i doświadczenia kierunkowego niż wykształconemu lekarzowi. 🙃
Myślę ze jak i ja pytają z ciekawości i wydaje mi się że nic w tym złego :)
Nikt nie mówi że wykształcony lekarz nie ma racji, bo lekarz mi nie powiedział, ja nawet nie zapytałam bo były dla mnie kwestie ważniejsze na wizycie. Dlatego zapytałam tutaj bo widziałam że takie posty się pojawiają, z mojej strony bardziej traktuje to jako zabawę.
 
Myślę ze jak i ja pytają z ciekawości i wydaje mi się że nic w tym złego :)
Nikt nie mówi że wykształcony lekarz nie ma racji, bo lekarz mi nie powiedział, ja nawet nie zapytałam bo były dla mnie kwestie ważniejsze na wizycie. Dlatego zapytałam tutaj bo widziałam że takie posty się pojawiają, z mojej strony bardziej traktuje to jako zabawę.
Aaa i wykształcony lekarz potrafi się pomylić 😂
 
reklama
Aaa i wykształcony lekarz potrafi się pomylić 😂
Chodzi bardziej o to, że lekarz robiac USG widzi więcej, widzi dziecko w ruchu, widzi z róznych stron, a potem dziewczyny tu przychodzą z haslem "lekarz nie umiał powiedzieć, może Wy umiecie" 😂 no to już jest komedia.

Lekarz moze jeszcze nie chcieć ryzykować rzucając konkrety. Na połówkowych na pewno sprawdzą.
 
Do góry