reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka bryka dla naszego smyka ^^

Ariena - sklep w Pile, Pani na prawdę bardzo rzeczowa, widać że sprzedaje dużo wózków i to od lat. Najbardziej kompetentna osoba, z która do tej pory rozmawialiśmy o wózkach. Dlatego mnie tak to rozczarowało. Bo chciałam Bebetto a teraz nie wiem.
A wysoko mieszkasz? Nie macie gdzieś możliwości zostawiać wózka w wózkarni? Bo te 60cm to faktycznie zapora trochę.

Słyszała któraś z Was może coś o firmie Hartan? Home page
porównują je do Teutonii, ale są trochę tańsze. Mój M je wypatrzył, a że to niemiecka marka to wiadomo, podobają mu się. Mi na wygląd kompletnie nie. Jakieś takie mocarne bardzo. Ale kurcze mają sporo plusów. Wasze opinie? Będę wdzięczna :)
 
reklama
Dzisiaj zamowilismy wozeczek i fotelik :-)
Juz nie moge sie doczekac odbioru:-)
Bebetto Luca kolor 148 fotelik Maxi Cosi City
 
My tez w tym tygodniu chcemy zamówić, ale Nico Plus z fotelikiem Maxi Cosi pebble albo cabrio fix z bazą famili fix.
All me a ile musisz czekać na wózeczek?
 
u mnie już jest bebetto Pascal! jest cudny i jestem zachwycona. oczywiście na razie z mezem jeździmy i obijamy się o meble w domu, ale chyba będzie OK! jakby co to mamy roczna gwarancje:-)
zdjęć nie wstawie, bo cos mi nie chce dzialac na bb i nie chce się wstawić. no nic...mam kolor grafitowy - ciemno szary i zamawiałam z allegro...wszystko jest zgodne z opisem i wszystko sprawne! super:tak:
 
Dziewczyny firma Bebetto od 20 lipca ma przerwe...produkcja nie idzie.
Nam sie udalo zamowic i mamy odbior 1 sierpnia.
Zrobia wozek wczesniej a biuro wysle na 1 do sklepu.
Wozek zamawialismy w sklepie Bejbi od 500 zl daja karte na 5% upust.
Wszystko tam kupowalismy.
Za wozek dalismy taniej niz na Allegro.
 
Ostatnia edycja:
Oj... niedobrze brzmi ten news o Bebetto "produkcja nie idzie". Żeby nie było tak, że wózek kaputt i nie będzie do kogo zareklamować, nie mówiąc o naprawie...
All-me - ładny kolorek na zdjęciu wygląda - widziałaś w rzeczywistości? Ciemniejszy czy jaśniejszy niż na focie? :>
 
zabila - wlasnie zamowilam taki wozek o jakim ty mowisz w kolorze zielonym u siostry bedzie dzis i ja fotki od niej dostane dzis a u mnie bedzie 08.07 czyli w poniedzialek :))) juz doczekac sie nie moge!! :))

milia- szkod ze fotek nie mozesz wstawic, no trudnomoze potem sie oddziała i da rade jeszcze pokazac :) ale super ze zadowolona jestes :)

all-me- dziwne a ponoc bebetto to najpopularniejszy model 2013.., hm ciekawe czy cos pisza na oficjalnej ich stronie chybla lukne z ciekawosci :) a kiedy twoj wozeczek bedzie u ciebie :)??

ariena ja z allegro zamawalam bezposrednio wiec nie pomoge z tym ale bobowozki chyba maja drozsze ceny niz inni
 
Ja myślę że tego 20 lipca to bebetto zamyka fabrykę z powodu urlopów. Babka w sklepie mi mówiła ze większość producentów wózków przez 2-3 tygodnie zamyka w wakacje fabryki właśnie z powodu urlopów
 
reklama
miliaa - Ty widzę, z Warszawy - to pomęczę Ciebie :p też zamawiałaś wózeczek przez alle, czy z konkretnego e-sklepu? A może jakiegoś stacjonarnego? No i pytanie podstawowe - ile czekałaś na wózek. Ja mam dwa tygodnie to porodu, heh... Ciekawe czy sie wyrobią/ę ... :sorry:
 
Do góry