reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak uspokoić "szalejące" serce? (temat kardio, nie miłosny ;))

Mi serce zaczyna wariowac i występują zimne poty jak młody w brzuchu zaczyna się wypinac naciaga mi skórę i cały brzuch. Wtedy przez cały ten czas mam takie kołatanie. jak sie juz obróci to wszystko wraca do normy.
To ja musiałabym mieć takie kołatania prawie cały dzień, bo mam wrażenie, że mój Synuś jakieś dopalacze bierze, bo tak wariuje :laugh2: To samo zresztą powiedziała nasza doktor prowadząca, że mamy niezwykle aktywne dziecko :D
PS. W którym tygodniu jesteś?
 
reklama
Cześć. Ja też mam podobne objawy ostatnio. Jestem w 33 tygodniu i leczę niedoczynność tarczycy. Ostatnio w nocy byłam cała zlana potem, serce waliło, puls 110, ciśnienie w normie 110/70. Biorę 3x1 aspargin i 3x2 luteine ze względu na skurcze i skracającą się szyjkę. Cały czas mam spocone, lekko drżące dłonie. Podejrzewałam, że to przez tarczycę, zbadałam tsh, ale jest w normie 1,9.
Od 3 dni przestałam zażywać eutyrox i jest lepiej. Puls jest poniżej 100, zazwyczaj 95-98.
Jutro mam wizytę u ginekologa, więc może coś doradzi. U endokrynologa mam wizytę dopiero po porodzie, do tego mam do niego 60 km i zalecenie by nie jeździć samochodem z powodu skracającej się szyjki, więc póki jest dobrze nie wybieram się.
 
Do góry