reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujesz mamo?

reklama
Dziewczyny, miałyście kiedyś coś takiego, że Wam strzelało w uchu :confused: Od kilku dni strzela mi tak z kilkanaście razy dziennie, takie dziwne uczucie to jest, jakby mi bańka mydlana pękła w środku ucha. Nic mnie nie boli, ale się denerwuję, co to może być. Tydzień temu byłam na basenie, może mi woda wleciała i to przez to :confused: Ale wody w uchu nie czułam i nie czuję, więc sama nie wiem, czy to to...
 
reklama
Dziewczyny, miałyście kiedyś coś takiego, że Wam strzelało w uchu :confused: Od kilku dni strzela mi tak z kilkanaście razy dziennie, takie dziwne uczucie to jest, jakby mi bańka mydlana pękła w środku ucha. Nic mnie nie boli, ale się denerwuję, co to może być. Tydzień temu byłam na basenie, może mi woda wleciała i to przez to :confused: Ale wody w uchu nie czułam i nie czuję, więc sama nie wiem, czy to to...
:no::no::no:
 
Do góry