reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak się czujecie z diagnozą pana prezesa?

Ja już nawet nie ede tego komentować, bo to nie jest forum od wyklinania. Natomiast mnie wkurza i przeraża fakt, ze oni mają dalej wierny, twardy elektorat. I nie wiem sama czy to tylko 70+ , fanatycy i żule na nich głosują? Czy ludzie naprawdę nie widzą w nich nic złego? A ja juz nie wiem sama sie zastanawialam czy nir pojechać za przysłowiową miśka ryżu za zagranice, ale dokąd z dziećmi i to malutkimi😥
 
reklama
Ja się dobrze czuję z tzw. diagnozą pana prezesa. Jest mi doskonale obojętne co ten osobnik mówi. Naprawdę, mógłby zatańczyć i nago na rurze, a mnie by to nie ruszyło. 🙄
Nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Nie szanuję go, nie lubię, nie znam i na niego nie głosuję. Niech robi sobie co chce. Niech kompromituje się jeszcze bardziej, mi nie zależy. Może ludzie w końcu otworzą oczy?
Mam większe zmartwienia na głowie, inne cele, plany i marzenia. A pan prezes? Jest bo jest, ale jest też coraz większa szansa, że już niedługo. 😏 To chory człowiek.
 
Ja się dobrze czuję z tzw. diagnozą pana prezesa. Jest mi doskonale obojętne co ten osobnik mówi. Naprawdę, mógłby zatańczyć i nago na rurze, a mnie by to nie ruszyło. 🙄
Nie jest dla mnie żadnym autorytetem. Nie szanuję go, nie lubię, nie znam i na niego nie głosuję. Niech robi sobie co chce. Niech kompromituje się jeszcze bardziej, mi nie zależy. Może ludzie w końcu otworzą oczy?
Mam większe zmartwienia na głowie, inne cele, plany i marzenia. A pan prezes? Jest bo jest, ale jest też coraz większa szansa, że już niedługo. 😏 To chory człowiek.
O fujka zatańczyć na rurze 🙈🙈🙈🙈 wyobraziłam to sobie 😅
 
Abstrahując od obrzydliwego traktowania kobiet, to ta wypowiedź jest bardzo niebezpieczna dla mężczyzn - dopiero po 20 latach picia stają się alkoholikami. Bo no 10 lat picia to hobby?
 
Osobiście spływa to po mnie jak po kaczce bo jest to na tyle odrealnione i pozbawione sensu że nie jestem w stanie się do tego w ogóle odnieść i nie umiem się z tym w żaden sposób utożsamić 😉
 
Do góry