reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo w szpitalu

Iksa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2022
Postów
66
Dziewczyny! Dostałam skierowanie do szpitala na badania z powodu anemii i drobnego dziecka - które jednak nie jest jakoś za bardzo poniżej normy, 440 g w 24 tygodniu. Mój ginekolog chyba lubi dmuchać na zimne. W każdym razie, jak myślicie, jeśli wszystko będzie ok, jak długo mogą mnie tam trzymać? Mam w domu dwa psy, chłop pracuje, akurat do czwartku ma wolne ale w czwartek kto mi się psami zajmie...jest szansa że wypuszcza mnie od wtorku do czwartku?
 
reklama
Jeżeli jesteś w szpitalu z podejrzeniem hipotrofii,to podtrzymają Cię z tydzień,albo lepiej.
 
Generalnie lekarz o hipotrofii nic nie wspominał, hm. Teraz już nie wiem czy faktycznie ma takie podejrzenie ale nie powiedział...
 
Jeżeli na skierowaniu nie masz takiego podejrzenia,to ciężko stwierdzić jak długo będziesz w szpitalu, napewno przy anemii,po badaniach krwi,lekarz będzie mógł powiedzieć więcej, wszystko zależy od wyników.
 
Do góry