reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Blue: właśnie wzięłam nospe forte:( trochę przeszło...ale jesli jutro tez będzie mnie tak boleć to dzwonię do gin:/ dzisiaj nie będę bo wyjdę na wariatke:p
 
Dagna..bo jesli ten pęchol jest taki duzy-to jajnik boli...
byc moze bedzie pekał..wtedy też boli jak ruska mać.ja przed ostatnią uiu miałam tez ogromnego pęchola..pamiętacie...byłam na uiu i był nie peknięty..potem była uiu i jechałam autem-miałam przyjechac na drugi dzien sprawdzic czy pękł..a po drodze do domu jak mi pękł to zobaczyłam ciemnosc przed oczami z bólu przez chwilę.

jesli bedzie Cię bardzo bolało-to dzwon dzis.nie wyjdziesz na wariatkę.Ty jestes pacjentką..a on lekarzem-jest od tego by być na kazde Twoje zawołanie w takich sytuacjach.
 
Blue: ja właśnie pierwszy raz mam takiego wielkiego, normalnie jakby mi je wyciagali na sile:/ taki ból...ale chwilowo trochę mi przeszło...boli przy siadaniu i sikaniu:/ a przed wzięciem tabletki to nawet przy kichaniu mnie bolało:/ale muszę sie zebrać bo muszę posprzątać:|
 
Kochane mamy oraz przyszłe mamy:-)
Wiem, ze moze trochę wcześnie, ale potem sama nie wiem jaki bede mieć dostęp do sieci...
Wiec zycze Wam pięknych świat, a życzenia wypowiadane niech sie spełnia co do jednego.
Poza tym grzeczne bądźcie, bo ja do Was na pewno za jakiś czas wpadne i sprawdze:rofl2:
A chomik tez Wam życzy, tylko, ze On marchwi i serka.
 
Hey :-)
Ale ostatnio tutaj straszna cisza panuje....za sprzatanie sie wszystkie wziely hehe....

Pole pakuje swoje walizki i chomika i bajla bajla na wczasy :-D:-D

Pelna &&&&& za dzisiejsza wizytke :-)

Ewela jak tam u Ciebie, jak Twoj wielkolud? Zmniejszyl sie? Ta beta mogla wyjsc tak podwyzszona bo przeciez Ty bylas świeżo po wzieciu zastrzyku z ovitrelle?!

Ala a jak u ciebie, kiedy rozpakowanie? Jak Twoj brzusiu?

Ja jeszcze tak daleko do testowania, szczerze to nawet mi sie nie chce jechac na krew...w ogole nie chce mi sie testowac...chyba w dniu spodziewanej @ odstawie dupka i bede czekac....jesli ostawie dupka a okazaloby sie ze jest ciaza to przerwanie brania dupka moze zaszkodzic?
 
Ostatnia edycja:
Hope, przerwanie brania duphastonu bez sprawdzania czy jestes w ciaży może zaszkodzić. Skoro już jesteś po IUI i tyle czekasz to zmuś się jeszcze do zbadania bety. Będzie jasna sprawa a Ty nie będziesz sie niepotrzebnie stresować. Uważam, że po IUI badanie bety jest sprawą bardzo ważną - w końcu po to poddajesz się tej procedurze, by w końcu być w upranionej ciąży. A beta pozwoli Ci to jednoznacznie stwierdzić. I nie baw się w testy z moczu! Życzę, żeby czas do bety szybko minał i żebyś miała pod choinkę najpiekniejszy prezent jaki tylko można sobie wymarzyć!!!!! :-) Trzymam mocno za to kciuki. Napisz, kiedy dokładnie testujesz.
 
reklama
hey kochane wiec tak pole by twoja podroz byla udana!

a ja siedze dalej w szpitalu i predko nie wyjde zamist to dziadostwo zmniejszyc sie to uroslo!juz ma 7 cm........mimo ze 9 dzien biore dupka narazie lezymy i czekamy a pozatym mam za male bialko
 
Do góry