reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny jak ja Was rozumiem też czasem mam takie wrażenie że za mało pragnę dziecka 3iui nie udane już nawet litanię odmawiałam sąsiadka dała mi książeczkę żebym się modlila to dzidzia się pojawi a tu dupa :( mnie też troszkę czas goni. Cały czas ktoś z rodziny albo bliskich znajomy jest w ciazy. Eh czasem się zastanawiam czy mi dziecko jest jest pisane jak dola złapie bo już tyle się staramy o nic
To tak jak ja🥺wczoraj miałam pierwsza iui i zaklinam rzeczywistość mowiac do „fasolki”
 
reklama
Kochane wracam do domu . Napisze tak jeszcze normalnie nic nie wiadomo za tydzień mam się zgłosić na kolejne USG . Zarodka ani serduszka nie widać ale doktor stwierdził że wedlug niego to jest wczesna ciąża . 6 tydzień + 1 dzień. Wielkość pęcherzyka ciążowego 10mm . Nie wiem co mam o tym myśleć. 🤔 Narazie się uspokoiłam ale tak jeszcze nic nie wiadomo.
Za tydzień powinien już być za co trzymam kciuki. Skoro lekarz jest dobrej myśli to Ty też powinnaś :)
 
Skoro wszystkie znaki na niebie mówią ze jestes w ciąży to na pewno tak jest :) beta wysoka, brak plamienia, a wiadomo te sprzęty USG to rożna maja jakość/czułość wiec za tydzień zobaczysz zarodek 😊 jak to 6 tydzień to bardzo wczesnie :)
Dziś 1 dzień 7 tygodnia już się zaczął ☺️ No ja to ja panikuje ale dziś się uspokoiłam po tej wizycie bo już bałam się najgorszego a teraz normalnie oaza spokoju , jak narazie 😁 Dziś jestem wykończona chyba zaraz zasnę na siedząco ☺️
 
Kochane wracam do domu . Napisze tak jeszcze normalnie nic nie wiadomo za tydzień mam się zgłosić na kolejne USG . Zarodka ani serduszka nie widać ale doktor stwierdził że wedlug niego to jest wczesna ciąża . 6 tydzień + 1 dzień. Wielkość pęcherzyka ciążowego 10mm . Nie wiem co mam o tym myśleć. 🤔 Narazie się uspokoiłam ale tak jeszcze nic nie wiadomo.
Każdy dzień robi różnice, więc nie martw się na zapas przypadkiem, czasami troszkę później może być widoczny zarodek i serduszko 💪🙂 wszystko jest dobrze na pewno😘
 
reklama
Do góry