reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć Kochane
Wiem że na wszystko jest za wcześnie ale meczy mnie to dziś 22dc brzuch pobolewa jak na @ piersi rozmiar większe ale nie bolą i ten nadmiar śluzu jest go pełno nigdy az takich ilości nie miałam
Bol krzyża na poczatku myślałam że porostu złe spałam ale ten bol trwa już 4 dzień
Miała któraś z Was tak?
Miłego dnia
 
Cześć Kochane
Wiem że na wszystko jest za wcześnie ale meczy mnie to dziś 22dc brzuch pobolewa jak na @ piersi rozmiar większe ale nie bolą i ten nadmiar śluzu jest go pełno nigdy az takich ilości nie miałam
Bol krzyża na poczatku myślałam że porostu złe spałam ale ten bol trwa już 4 dzień
Miała któraś z Was tak?
Miłego dnia
Tu Ci nikt nie wywróży czy to ciąża[emoji6]
Czekaj cierpliwie do terminu okresu i testuj[emoji6]
Sama wiesz ze objawy na ciążę i na okres są dość podobne, niestety.
 
Hej, czy są tutaj jeszcze dziewczyny które były rok temu?
Pozmienialo się coś u Was?
Kompletnie nie miałam czasu na forum bo było moje wesele ale niestety ciąży nadal brak.
Nie pamiętam którą to z Was był co miała podobną sytuację do mojej czyli że wszystko było ok A ciąży nadal brak, udało się Tobie ?
Cześć :-) jestem ;-) u mnie ciąży brak. Badania męża są luks, u mnie potwierdzone owulacje i ciąży brak.
 
Czytalam ze podchodzisz do in vitro?
Trzymam kciuki, pamiętam Cię z innych wątków[emoji173]

Tak byłam już stymulowana ale urosło 30 pęcherzyków i niestety stymulacje przerwano i podano mi duphaston. Teraz czekam 2 miesiące albo dłużej na okres żeby kolejna stymulacje zacząć. Niestety takie prawo w Holandii, gdzie podchodzę do ivf

Miło mi ze jestem kojarzona, choć wolałabym już nie bywać tutaj z przyczyn wiadomych. Nie pamietam niestety Twojego nicku i nie wiem z jakiego wątku jesteś, ale dziękuje [emoji846]
 
Tak byłam już stymulowana ale urosło 30 pęcherzyków i niestety stymulacje przerwano i podano mi duphaston. Teraz czekam 2 miesiące albo dłużej na okres żeby kolejna stymulacje zacząć. Niestety takie prawo w Holandii, gdzie podchodzę do ivf

Miło mi ze jestem kojarzona, choć wolałabym już nie bywać tutaj z przyczyn wiadomych. Nie pamietam niestety Twojego nicku i nie wiem z jakiego wątku jesteś, ale dziękuje [emoji846]
Ja pamietam jak wstawialas zdjecie pozytywnego testu ciazowego na któryś wątek, szkoda ze wtedy sie nie udalo[emoji24] ale trzymam mocno kciuki abyś w końcu doczekala sie szczęścia[emoji173]
Pamietam tez Anule88, podczytywalam Wasz watek na ktorym sie razem udzielalyscie[emoji5] Was akurat zapamietalam przez to ze dlugo sie juz staralyście
 
reklama
Ja pamietam jak wstawialas zdjecie pozytywnego testu ciazowego na któryś wątek, szkoda ze wtedy sie nie udalo[emoji24] ale trzymam mocno kciuki abyś w końcu doczekala sie szczęścia[emoji173]
Pamietam tez Anule88, podczytywalam Wasz watek na ktorym sie razem udzielalyscie[emoji5] Was akurat zapamietalam przez to ze dlugo sie juz staralyście

A tak wtedy miałam bichem. Półtora roku temu prawie
 
Do góry