reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A no wlasnie relaksik ciąg dalszy [emoji3]
Urlopik do 7 [emoji3]
Błogie lenistwo, wysypianie sie na maxa, zbieranie energii na kolejny rok[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
A jak mamusie? [emoji3]
Ja dobrze... właśnie ogarniam na ostatnią chwilę sesję z brzuszkiem, i mam nadzieję, że Alicja nie zaplanuje wcześniejszego wyjścia :) sesja za tydzień jak wszystko uda mi się dopiąć :D
jestem wariatka i to bezwzględnie :)
 
My tez dzis po wizycie jest 8t6dz serduszko pieknie bije dzidzius slicznie rosnie :D jedyna martwiaca rzecza jest opryszczka na ustach która wczoraj mnie dopadla dostalam leki dla siebie i meza mam nadzieje ze nie bedzie to mialo zadnych konsekwencji...
 

Załączniki

  • IMG_20190104_140922.jpg
    IMG_20190104_140922.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 64
My tez dzis po wizycie jest 8t6dz serduszko pieknie bije dzidzius slicznie rosnie :D jedyna martwiaca rzecza jest opryszczka na ustach która wczoraj mnie dopadla dostalam leki dla siebie i meza mam nadzieje ze nie bedzie to mialo zadnych konsekwencji...
Super [emoji3590] a opryszczka pierwsza czy kolejna ?
 
reklama
My tez dzis po wizycie jest 8t6dz serduszko pieknie bije dzidzius slicznie rosnie :D jedyna martwiaca rzecza jest opryszczka na ustach która wczoraj mnie dopadla dostalam leki dla siebie i meza mam nadzieje ze nie bedzie to mialo zadnych konsekwencji...

Super Maleństwo[emoji3][emoji3][emoji3]
Opryszczka niegrozna jesli juz kiedys ja mialas
 
Do góry