reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Rozumiem, w takim razie trzymam za powodzenie jeszcze mocniej. Ja podobnie jak poprzednio z cło. Mam nadzieję że tym razem nam się uda i zakończymy złą passę.
Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki. Mam nadzieję że wszystkim nam się uda jak nie teraz to następnym razem. Ja mam jeszcze 2 dni do bety.
 
Moja droga trzymam mocno kciuki. Oby to plamienie, które miałaś wcześniej zwiastowało piękny wynik!!!
Plamienie nie miałam jedynie dużo sluzu białego gęstego. Teraz pobolewa mnie brzuch jak na @ ale nie tak bardzo jedynie czuje od czasu do czasu. I doszedł jeszcze ból piersi ale jednej przy dotykaniu.
 
Dziewczynki czy miałaby któraś ze staraczek ochotę przejąć kalendarz ? Ostatnio brakuje mi czasu zupełnie. Wszystko wytłumaczę, generalnie nic skomplikowanego [emoji6]
 
@Dzoannna a może Ty się skusisz ? Chodzi tylko żeby kopiować i wklejać ten kalendarz codziennie a nawet nie , jeśli przez cały tydzień się nic nie dzieje to raz w tyg. I dopisywać ewentualne wizyty [emoji6]
 
reklama
Do góry