reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
hej!!!!!!!!!!
kwiatuszku,my byliśmy w Polmedisie u dr.Polaka....byliśmy na jednej wizycie........w grudniu idziemy na kolejną......Po pierwszej wizycie,wrażenia,ok......najwazniejsze,że lekarz jest bardzo,bardzo konkretny i nie woija w bawełne...wszystkie wyniki dokładnie zobaczył,przeprowadził wywiad...wizyta trwała chyba z 40 minut,mi zrobił usg.....Wyszlismy zadowoleni z tego doktora.Mi zalecił badanie,a mojemu mezowi kazał powtórzyc wynik nasienia,żeby był świezy.
Jeśli chodzi o drożność...to ja do tego zabiegu musiałąm mieć tylko posiewy zrobione i wynik na chlamydie...nic więcej.o badaniu nasienia mowy nie było....
 
cześć dziewczynki dawno już nie pisałam, ale coś zabiegana jestem ostatnio. Dopisałam się do listy, bo gdzieś zniknełam na jakąś chwilkę:)
Ostatnio jak byłam u mojego gina to kazał mi wyleczyć nadżerkę, bo podobno ona też może mieć wpływ na płodność. Wcześniej jakiś lekarz kazał mi tego nie ruszać, jak chce mieć dziecko. No, ale tak mnie przestaraszył, że w końcu zrobiłam to wymrażanie. Bałam sie okropnie, ale nic nie bolało. Teraz mam nadzieję, że zdąży się zagoić przed 2 IUI.
Ach i jeszcze jedno mi sie przypomniało. Jak powiedziałam, że może warto zrobić drożność, bo laparoskopie miałam 9 lat temu,to stwierdził, że nie ma takiej potrzeby, bo przecież już raz zaszłam w ciąże. No cóż nie umiem się kłócić, choć nie dokońca się znim zgadzam.
kama bardzo się cieszę, że beta rośnie:-):-):-) a takie kropeczki też są piękne
merlin na necie znalazłam takie dwa miejsca gdzie można na nfz się leczyć:

  1. SALVE Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.
PORADNIA LECZENIA NIEPŁODNOŚCIA. Struga 3(042)633 78 01

  1. SALVE MEDICA
PORADNIA LECZENIA NIEPŁODNOŚCIŁódź-BałutySzparagowa 10(042)254 64 00

78LENA stymulacja i jakoś koło 12 grudnia drugie IUI
Nati35: 19.11.2013 wizyta z wynikami u gin i dalsze działania
Kara86:20.11.2013 podgląd wielu pęcholi
Ladybea: 20.11.2013 wizyta z HSG u drka i zobaczymy co dalej
AgaJa82: 22.11.2013. - wizyta u gin i decyzja kiedy 2 IUI
Madziulka Rz: 22.11.2013 wysoka beta
Anabel87 - 26.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH, początek grudnia HSG
Majka K: 26.11.2013.- wynik AMH, HSG prawdopodobnie 02.12.2013

Ladybea: 27.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH
agha
:
28.11.2013. wysoka beta
Merlin: w listopadzie starania naturalne, na grudzień planowana 2 IUI
Asita: 2 pęchole w tym jeden dominujący - starania: "żywioł" - 7.12.2013 przewidywany termin @

Brydziajones: grudzień planowana 1 IUI
Kasica: w grudniu wizyta w Klinice i rozmowa o IUI
Kasik36: styczeń 2014 planowane II ivf (ICSI)
Smerfeta: ~ styczeń 2014 --> ivf runda druga
MagdaM33: styczeń 2014 IVF
Kwiatuszek: totalny spontan:)
Enni: ogarnianie procedur związanych z in Vitro
Pole: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
Joanna82: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
 
hej dziewczynki:)
wybaczcie, że ostatnio Was troszkę zaniedbuje ale mam nawałnicę w pracy i sama nie wiem w co ręce włożyć...
ponieważ w tym cyklu nie byłam stymulowana od dziś zaczynam naturalne staranka ( to ten czas:p ) słuchajcie na telefonie zainstalowałam wczoraj taką aplikację- darmową, gdzie musiałam wpisać termin ostatniej @ a ona sama dokładnie wylicza dni płodne, owulacje, kiedy jaka temperatura powinna być... i jeszcze jakieś dodatkowe informacje- to w ramach mojego naturalnego staranka.

Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki:)

lena- dziękuję, już wcześniej tam dzwoniłam ale w tym roku już nie da rady:(
ladybea- daj znać po wizycie u gin:)
 
A JA DZIŚ SIĘ CZUJĘ JAK TEREPEUTA -SPOWIEDNIK :-) RÓZNI KLIENCI OPOWIADAJĄ MI HISTORIE ZE SWOJEGO ŻYCIA ( A NIE SĄ TO JUŻ MLODE OSOBY). JEDNA PANI STAŁA MI PRZY OKIENKU CHYBA Z GODZINĘ :szok:
 
78Lena to życzę powodzenia, moze będziesz miała iui w moje urodziny, bo ja z 13-tego grudnia jestem:-)
I prośba wielka, ponowna kopiujcie najświeższa listę, bo naprawdę sie pogubimy.
Poprawiona lista:
Kara86:20.11.2013 podgląd wielu pęcholi
Ladybea: 20.11.2013 wizyta z HSG u drka i zobaczymy co dalej
AgaJa82: 22.11.2013. - wizyta u gin i decyzja kiedy 2 IUI
Madziulka Rz: 22.11.2013 wysoka beta
Anabel87 - 26.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH, początek grudnia HSG
Majka K: 26.11.2013.- wynik AMH, HSG prawdopodobnie 02.12.2013

Ladybea: 27.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH
agha: 28.11.2013. wysoka beta
Merlin: w listopadzie starania naturalne, na grudzień planowana 2 IUI
Asita: 2 pęchole w tym jeden dominujący - starania: "żywioł" - 7.12.2013 przewidywany termin @
78Lena: stymulacja i jakoś koło 12 grudnia II iui
Brydziajones: grudzień planowana 1 IUI
Kasica: w grudniu wizyta w Klinice i rozmowa o IUI
Nati35 : grudzień histeroskopia
Kasik36: styczeń 2014 planowane II ivf (ICSI)
Smerfeta: ~ styczeń 2014 --> ivf runda druga
MagdaM33: styczeń 2014 IVF
Kwiatuszek: totalny spontan:)
Enni: ogarnianie procedur związanych z in Vitro
Pole: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
Joanna82: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
 
][/B]Kolezanka Magda nas podniesie na duchu jakby co, bo juz ma to za sobą:happy2:


jestem do dyspozycji :-)

qrcze, ale lipa z tą betą Blue. nic to pozostaje trzymać kciuki.


ja dziś zrobiłam resztę badań do ifv. pozostanie mi tylko ekg do zrobienia. pani w labo oczywiście nie mogła znaleźć żyły i obraziła się że inną poprosiłam o pobranie krwi. szlauchem ze mnie spuszczały tyle krwi było potrezba. boli mnie ręka , mam siniaka, musiałam za to zapłacić 216 pln, a na koniec cukierka z misiem dostałam :-)


udanego wieczorka
 
Ladybea , kama 1983 co mnie skusiło? nie wiem sama , tak naprawdę chyba okazja , bo miałam jeszcze z dawna jeden schowany, żeby się utwierdzić w swoim przekonaniu ( takie sado maso ze mnie ). Choć tak naprawdę , test był już po terminie , o ile to możliwe , trochę wcześniej , bo 14 dni minie w sobotę , i to sikaniec , a nie beta. Po prostu chciałabym już wiedzieć , nawet o ile miałaby to być okropna wiadomość :-(
 
reklama
Dobry wieczór wszystkim :)
Madziulka Rz jak test był po terminie to jest jeszcze nadzieja,że wynik był zafałszowany więc w sobote zrób nowego sikańca a najlepiej w poniedziałek zrób bete.
U mnie dziś mija tydzień jak @ się spóźnia,jutro rano zrobie sikańca i mam nadzieję,że zobaczę dwie kreski :happy2:
 
Do góry