reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć,
I na tym wątku coś smutnawo... pewnie i pogoda tak nas dodatkowo dobija więc i smutki wszędzie...

Enni ja też jestem takim typem, że bez wkładki ani rusz. Mnie piersi bolą po owu, a nawet jak owu nie było (bo mi pęchole wybrali na punkcji), to też bolały - pewnie od tej masy zastrzyków, a potem sztucznego progesteronu w lutce

Ladybea niestety nie zawsze można udrożnić jajowody. HSG jak najbardziej może jakieś lekkie zlepki przepłukać, a laparoskopia co nieco naprawić, ale niestety nie wszystko. Nie martw się na zapas, jaki wynik by nie był, jakieś rozwiązanie na jajowody się znajdzie :tak:

Pyscek czemu nas opuszczasz? :-( życzę Ci jak najlepiej... może zajrzyj tu czasem, napisz coś. A wątku na pewno nie zaśmiecasz
Buziak musisz odpocząć od tego wszystkiego. A tak dla pewności, że wszystko u Ciebie ok to możesz zrobić histeroskopię (najlepiej w szpitalu na nfz - ja miałam tak robić ale u mnie zagrożenie samo minęło). Od dawna obserwuje to forum i właśnie wielu dziewczynom, które wcześniej były w ciąży, iui udają się :tak:
Merlin ciesze się, że już lepiej :tak:

Miłego weekendu dziewczyny!!!!
 
reklama
buziak- jestem z Tobą i proszę abyś się nie smuciła,choć wiem, że to nie jest proste.My tutaj doskonale Cię rozumiemy, wiem jak to bardzo Cię boli, że ten żal i rozczarowanie wypełniają serce i umysł po same brzegi... nie mogę Ci obiecać, że wszystko się ułoży... ale mogę Ci obiecać, że zawsze będziesz miała tutaj we mnie ( i sądzę, że w innych dziewczynach też) wsparcie i zrozumienie. Cokolwiek postanowisz pamiętaj i nigdy nie daj sobie wmówić,że jest inaczej- zrobiłaś i robisz wszystko co w Twojej mocy... bo reszta niestety nie zależy od Nas. Trzymam za Ciebie kciuki i przesyłam garść pozytywnych fluidków, może bólu nie wyeliminują ale choć przez chwilę wywołają uśmiech na Twojej twarzy:tak:



smerfeta
- dziękuję... chyba ten czas był mi potrzebny, teraz czas walczyć dalej "show must go on"
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje Merlin tysiąckrotnie

i wiedzcie wszystkie jak bardzo Was podziwiam i jak bardzo pragnę widzieć Was w ciąży a potem z wózkami!!!

wiem ze moje rozterki są duże dla mnie, ale wiem ze jesteście Wy i ze potrzebujecie jeszcze więcej szczęścia i moim marzeniem jest abyście je dostały!!!!
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta , szczerze mówiąc jak nie ma być ciąży to bardzo chciałabym wiedzieć why? Brak wiedzy mnie wykańcza. Pewnie byłoby to łatwiejsze. Ale tak nie musi być...
 
Merlin86 dziękuję bardzo, w wątku ,liście wyraziłam chęć przystąpienia , tylko nie wiem czy gdzieś jeszcze mam się zapisać .

Jeszcze się zastanawiam (głupio mi pytać o to ,lecz mówią ,że nie ma głupich pytań ) czy po luteinie ma się wydzielinę białą ,serowatą ?
Na pewno miałyście zapisaną po inseminacji (mówię na nią dowcipna :-) ) Ja mam 100 .

A po za tym czekam dalej jutro minie tydzień :crazy: oszaleję , choć dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego , że mimo iż mam ogromną nadzieję , czuję wewnętrznie ,że się nie udało.:-(
Chyba dlatego , że właśnie nic nie czuję :-(
 
Madziulka Rz- pisząc wpisać miałam na myśli listę: na liście wpisujemy nasze ważne daty np. test beta po IUI lub innych staraniach, tak więc wrzucam listę i zobacz czy się zgadza Twoja pozycja ( listę aktualizujemy- każda siebie sama, kopiując tą najbardziej aktualną i nanosząc zmiany o sobie); dzięki niej wiemy, kto kiedy testuje:)

Buziak- proponuję abyś poczekała i zaktualizowała siebie na liście w odpowiedniej chwili, co prawda beta niska ale @ brak....

Asita: w tym cyklu starania metodą naturalną - przewidywany termin @ 14.11.2013
Kama: 14.11.2013. wysoka beta- jest wysoka
78Lena: 14.11.2013. wizyta u gina w celu ustalenia dalszych kroków, zdiagnozowane PCO
Buziak: 18.11.2013. wysoka beta
MagdaM33: 18.11.2013 wizyta na podjęcie decyzji
Ladybea :18-19.11.2013 prawdopodobnie wynik HSG
Queen: 19.11.2013. wysoka beta na TYM jednym pęcherzyku
Nati35: 19.11.2013 wizyta z wynikami u gin i dalsze działania
Majka K: 21.11- odbiór wyników badań i umówienie się na HSG
Madziulka Rz: 23.11.2013 wysoka beta
Ladybea: 27.11.2013 prawdopodobnie wynik AMH
Merlin: w listopadzie starania naturalne, na grudzień planowana 2 IUI
Brydziajones: grudzień planowana 1 IUI
Kasica: w grudniu wizyta w Klinice i rozmowa o IUI
Kasik36: styczeń 2014 planowane II ivf
Kwiatuszek: totalny spontan:)
Enni: ogarnianie procedur związanych z in Vitro
Smerfeta: ~ styczeń 2014 --> ivf runda druga
Pole: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
Joanna82: nasza szczęśliwa przyszła Mamusia:)
 
reklama
Wchodzę, a tu Dzis tak smutno...
Qeen ja rozumiem umiłowanie papieru:))) Jak ja lubiłam pisać listy na papeterii.
Mam tez słabość do piór i ołówkow
Taka książeczka obejmuje najważniejsze lub najsmieszniejsze wydarzenia ciazowe, to nie pamiętnik kronikarza. Owszem to znajomi i przyjaciele, ale nie mamy wspólnego zycia, tylko punktu styczne. Więc jak tylko jestem lapaczem lub słuchaczem i potem opisywaczem.
Pyscek jak zasmiecasz? To ja jestem wtedy Mega Smieciarzem...Nawet jak postanowiłas iść inna droga to przecież wiele z nas jest przecież "obok" iui i koegzystujemy całkiem niezle.
 
Do góry