reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dagna, Queen, tak glukoza po obciążeniu to właśnie ta robiona w ciąży, ale to nawet nie na początku, tylko później (25-28 tc), chodzi o wykrycie ewentualnej cukrzycy ciążowej. Ja miałam właśnie dziś to badanie.
Trzeba kupić glukozę w aptece i wziąć ją do labo ze sobą. Tam najpierw robią badanie glukozy na czczo, później wypija się to draństro - fuuuuuj- i po 2h powtarza badanie glukozy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heja Dziś 2 IUI.... Trzymajcie kciuki.
u nas niepłodność idiopatyczna.... Jedna z gorszych - bo nie ma sie czego przyczepić... a ciąży brak.
 
Ostatnia edycja:
Melduje, ze wyhodowalam 5 pecherzykow po prawej stronie ok 19 mm a po lewej tylko 1 malutki 12 mm. Estradiol 1262, progesteron 0,24 wiec ok. Punkcja w srode o 9:20 a transfer prawdopodobnie w poniedzialek mimo, ze to swieto, profesor zgodzil sie zrobic :)
 
witam was:)
kasik,to super wieści:tak:,dobrze,że dr.zrobi transfer!!trzymam kciuki,aby wszystko super dobrze się skończyło:tak: i tak byc musi!!!
ladybea,no faktycznie 20-30 złoty!!!to przecież jak za darmo!!:tak:..jestem trochę zaskoczona,bo jak wcześniej pisałąm jak płaciłam 400 złotych...i do tego wszystkie wymazy musiałąm mieć ujemne...i za wymazy też płaciłam!ale skoro tak powiedział,to tylko się cieszyć!!:-)
Mnie dzis w pracy nawiedziła@:-:)-:)-:)-:)-(..oj,dziewczyny nie chce marudzic wam i narzekać,ale cholernie smutno mi jest:(:(..miałąm nadzieje,że sie uda...niestety kolejny raz klapa:-:)-:)-(...w grudniu idziemy do kliniki do dr.P do Polmedisu......tak jak się umawialiśmy we wrześniu.....i chyba będziemy rozmawiac o iui.....
 
Queen- ja też miałam IUI w 16 dc... i miałam pęchole jeszcze w całości... potem po IUI poszłam na USG (jakieś 2 dni po) i dowiedziałam się, że z 5 wychodowanych tylko 2 pekły... ale zawsze szansa na tych 2 sztukach jest, teraz czekam na hcg:) A jeśli chodzi o rosnięcie pęcholi to ponoć liczy się ok. 2 mm na dobę

kasik- suuuuperrr!!! jesteś już krok dalej:)

ladybea- więc w czwartek hsg- powodzenia:) a miałaś już robione wcześniej to badanie??

dagna
- glukoza na 100% na czczo, a po obciążeniu o znaczy, że musisz iść do apteki i zakupić glukozę (taka w proszku, cena ok 5 zł) i właśnie to będzie tak, że najpierw pobiorą Ci krew i zrobią glukozę bez obciążenia a następnie rozcięczają Ci ten proszek ( glukozę) i poproszą abyś wypiła, a następnie ponownie pobiorą krew ( zazwyczaj następne pobranie jest po 1 godz lub 2 godz) i wówczas masz badanie glukozy po obciążeniu. Jak nie lubisz bardzo słodkich zawiesin proponuję wziąć kawałek cytrynki- na przegryzienie:) tak tak Queen- to właśnie to co robią ciężarne:)

buziak- kciuki!!!!!!!!!!!!!!! i moc fluidków pozytywnych:)

Kasica
- przykro mi, że nie wyszło:( ale nie trać nadziei, trzeba walczyć do końca bo kiedyś musi się udać, trzymam kciukasy za Ciebie:)

A ja dziś byłam u endokrynologa, mam ponownie zrobić TSH ( bo dawno nie robiłam badań); biorę dupka- na wszelki wypadek aby nie pojawiły się torbiele, na całe szczęście jeszcze mnie @ nie nawiedziła i odliczam:) za 9 dni hcg :)
 
Hej Dziewczyny !!!

Kasik - trzymam mocno kciuki :-)

Merlin - życzę Ci oby ta @ nie pojawiła się, a miałaś wysokie TSH bo mi wyszło ostatnio 2,79,

Trzymajcie kciuki jutro ja idę do lekarza i chciałabym usłyszeć że wszystko u mnie ok i bierzemy się do iui w następnym cyklu ;-)
 
Dagna..co ile mam????...bo troszkę nie rozumie tego pytania??:p)..co do lekarza,to powiem tak-byliśmy u niego dopiero raz,we wrześniu...zobaczył wszystkie moje wyniki i męza,zrobił bardzo obszerny wywiad itd,zrobił mi usg...mówił konkretnie i na temat,bez "owijania w bawełnę"...mówił nam ,o iui,ze mozemy spróbowac,ale on nic nie gwarantuje itd....Na nas zrobił dobre wrażenie......A co Ciebie najbardziej zabolało,po wizycie u niego????
 
anabel- no właśnie było chyba za wysokie, bo lekarka przepisała mi euthyrox, a miałam dokładnie 4,05, nie wiem jakie są widełki, ale mój wynik to chyba górna granica. dziękuję za miłe słowa... tak mi się marzy aby @ już nie nadeszła:) Anabel, Tobie życzę samych pozytywnych wiadomości na wizycie:) trzymam kciuki za wyznaczenie terminu IUI :)
 
reklama
Kasik postanowiłam wspomóc Cię w kreowaniu listy...tylko proszę dziewczynki o wyrozumiałość bo nie wiem czy gdzieś błędu nie strzeliłam...

Kara: 28.10.2013. IUI, 14.11.2013. beta
Merlin: 30.10.2013. IUI, 13.11.2013. beta
Kama: 31.10.2013. IUI, 14.11.2013. beta
Kasik- Punkcja w środę 6.11 o 9:20 a transfer prawdopodobnie w poniedziałek
Queen- IUI 5.11
Ladybea- umówiona na HSG 7.11.2013 g. 8:30
Buziak- 2 IUI dnia 04.11
Kasica-w grudniu wizyta w Klinice i rozmowa o IUI
Anabel- 5.11 wizyta u lekarza i po wizycie decyzja o IUI w następnym cyklu
smerfeta- 4.11 punkcja

a najlepiej proponuję robić wpisy: wejść w ustawienia a potem " edytuj sygnaturę" i tam na bieżąco wpisywać:)

Jak kogoś na liście zabrakło, bardzo proszę o dopisanie, bo starałam się ogarnąć wszystko ale jest tego bardzo dużo....
 
Do góry