reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja dziś otworzyłam winko które miało być na nowy dom. Winko pyszne kupione prosto z winnicy, ale tak się odzwyczaiłam od alkoholu że 2 lampki i już mi gorąco. Usprawiedliwiona jestem bo dziś miałam spotkanie z panem pośrednikiem i zaczynamy proces sprzedaży mieszkania w którym spędziłam 35 lat...więc trochę smuteczek...
Kochana coś się kończy a coś zaczyna :*
 
ja robię we wtorek badanie kariotypu więc jeśli się wyrobię z wynikami to po majówce zaczynam stymulację do ivf😱
Ja z pyt odnośnie badania kariotypu. Jak to się odbywa? Zastanawiam się czy też nie zrobić jeśli 3 próba inseminacji się nie powiedzie. Trochę za późno o tym przeczytałam
 
Ja z pyt odnośnie badania kariotypu. Jak to się odbywa? Zastanawiam się czy też nie zrobić jeśli 3 próba inseminacji się nie powiedzie. Trochę za późno o tym przeczytałam
To jest badanie z krwi. Robi się je do in vitro. Do inseminacji nie było potrzebne, ale do ivf już tak. Więc jeśli zdecydujecie się na ivf to napewno lekarz Wam zleci to badanie. Ale trzymam kciuki żeby inseminacja się udała ❤️
 
Ja dziś otworzyłam winko które miało być na nowy dom. Winko pyszne kupione prosto z winnicy, ale tak się odzwyczaiłam od alkoholu że 2 lampki i już mi gorąco. Usprawiedliwiona jestem bo dziś miałam spotkanie z panem pośrednikiem i zaczynamy proces sprzedaży mieszkania w którym spędziłam 35 lat...więc trochę smuteczek...
Ohh zamykasz pewien okres w życiu wiec na pewno łezka sentymentu się nasuwa 😓 ale przed Tobą nowy rodzial życia, piękny, w nowym domku 🏡
 
reklama
Do góry