reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lekarze wiedzą co robią, wydaje mi się to najskuteczniejsze.
Tak najpierw inseminacje, bo generalnie za którymś razem powinno zaskoczyć. Niby mamy dużo czynników, że inseminacja powinna się udać. Tylko nie mamy szczęścia po prostu 😂
Nie nie.. U nas zdecydowałam ja.
Ja straciłam dziecko na późnym etapie ciąży..w 32tc. Miałam depresje, a moją obsesją była ciąża.. Poszłam do kliniki i mówię, że chce in vitro jak najszybciej. Pierwsza wizyta 3 dni przed miesiączka. Od 3dc stymulacja, później punkcja i 5 dni później transfer. Lekarka widziała jaka jestem zdesperowana, że nawet nie dyskutowała 😁
A teraz jak wspomniałam o inseminacji to powiedziała, że możemy spróbować.
Ja nie mam wielkich problemów ze zdrowiem.. Jedynie pcos i niedoczynność tarczycy. Mąż zdrowiutki.
 
reklama
Nie nie.. U nas zdecydowałam ja.
Ja straciłam dziecko na późnym etapie ciąży..w 32tc. Miałam depresje, a moją obsesją była ciąża.. Poszłam do kliniki i mówię, że chce in vitro jak najszybciej. Pierwsza wizyta 3 dni przed miesiączka. Od 3dc stymulacja, później punkcja i 5 dni później transfer. Lekarka widziała jaka jestem zdesperowana, że nawet nie dyskutowała 😁
A teraz jak wspomniałam o inseminacji to powiedziała, że możemy spróbować.
Ja nie mam wielkich problemów ze zdrowiem.. Jedynie pcos i niedoczynność tarczycy. Mąż zdrowiutki.
Ja Cię kręce... to może warto spróbować inseminacji. Bardzo mi przykro!
 
reklama
Witajcie ☺️
A jakis badania wymagane sa do ivf, bo rozumiem ze przed rozpoczęciem protokołu wszystkie badania musza byc nie można ich robić w trakcie ?
Ja teraz będę powtarzać te do iui czy one wystarcza ?
 
Do góry