reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny będzie dobrze[emoji846] ja sama siedzę jak na szpilkach do piątku bo niewiem co lekarz powie a do wtorku jeszcze dalej żeby zatestowac.
Ale dziś wrzucam na luz przyszedł mi już żel Fertilsafe i mam zamiar zaszaleć z mezulkiem[emoji38][emoji12][emoji2960]
Ja mam podobnie. Dzisiaj urlop więc śledzę każde ukłucie w okolicy jajników i każdy śluz oglądam. Jestem ogólnie pełna nadziei, mam już trochę dość łez [emoji3064]
Ja mam podobnie, poza tym huśtawka na maxa, raz jestem pełna pozytywnych emocji a raz zaczynam szukać informacji o in vitro...
U mnie chyba ok poki co az sie boje wsluchiwac w organizm a tu dziś dopiero 3 doba sie zaczeła. Eh... Gdzie tam 14
 
reklama
Na pękniętych. 13.11 wieczorem miałam zastrzyk z ovitelle i w piątek już ładnie 2 pęcherzyki pękły i się sączył płyn. Więc może z tego. I tak, lekarz mi zalecił dokładnie w tych dniach zacząć dupka i testować.
No ato dlatego bo tak ok 12 dni po owulacji. Ja mialam na niepeknietych i dlatego mam w 14 dniu.
 
reklama
Do góry