reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ja też się strasznie bałam ale po fakcie było wszystko ok[emoji846] i bardzo szybko badanie minęło od momentu zaśnięcia do wybudzenia może minęło podświadomie z 2 min[emoji848] i wogole nie czułam się jak po głupim Jasiu.
Miło to słyszeć bo trochę się zestresowalam:p Nie, nie miałam wcześniej. Miałam tylko hsg i było wszystko w porządku.
 
Tak masz rację @kolor nadzieji. Z tym ze bylas usypiana do hist... Bo mialas jednocześnie robiona laparo tak samo jak ja. A z tego co sie orientuje do samej his..nie usypiaja. Wiem bo mja koezanka miała 2 lata tem i tyllko dlatego ze sie uparla miala w narkozie i koaztowalo ja to dadkowo 500zl
 
No właśnie tak coś podejrzewałam że do histero mogą nieusypiac ale pewna nie jestem ale chyba coś znieczulają czy nie? Bo tak na żywca wkładać kamerkę i jeździć to może nie być miłe uczucie[emoji848]
Tak masz rację @kolor nadzieji. Z tym ze bylas usypiana do hist... Bo mialas jednocześnie robiona laparo tak samo jak ja. A z tego co sie orientuje do samej his..nie usypiaja. Wiem bo mja koezanka miała 2 lata tem i tyllko dlatego ze sie uparla miala w narkozie i koaztowalo ja to dadkowo 500zl
 
No właśnie tak coś podejrzewałam że do histero mogą nieusypiac ale pewna nie jestem ale chyba coś znieczulają czy nie? Bo tak na żywca wkładać kamerkę i jeździć to może nie być miłe uczucie[emoji848]
Tego nie wiem ale ja bylam przeszczesliwa jak sie okazslo ze bede miec 3 w1 histero droznosc i lapo.
 
reklama
Nadal 3 pecherzyki i to tej samej wielkosci. Pani doktor powiedziala ze jakby to bylo pierwsze podejscie to by odradzala podchodzenie do IUI ale ze to juz trzecie to mam na to patrzec wlasnie jak na trzy osobne szanse. No i ze gdyby jednak trafily sie trojaczki i zagrazaloby to mi badz po prostu bym tyle dzieci nie chciala mozna jedno usunac [emoji33]. No wiec we wtorek 3cie podejscie z 3 pieknymi pecherzykami :)
Kochana jak tam dziś sprawa wyglada?
 
Do góry