reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Nic nie wyszło, tzn wszystko ok, więc to zdarzenia losowe albo coś jeszcze nie jest odkryte
Z jednej strony dobrze ze na chlodno podchodzisz. Mniej emocji.
Ale
Z drugiej zobacz - teraz musi byc juz dobrze... cos Ci wyszlo dodatkowo w badaniach? W kriotypach moze??
Przepraszam ale dosc rzadko zagladam i moglam cos pominac:(
 
reklama
Moj dzisiejszy wynik bety to 157,7 także jest przyrost. Niemniej wizytę mam dopiero na 26, bo konsultacji telefonicznej lekarz stwierdził ze nie ma sensu wcześniej bo i tak nic nie będzie widać. Także jeszcze tydzień nerwów.
Asiczek84, jak się czujesz? U mnie już 10 tydzień i powiem Ci, że nadal nie czuję objawów ciąży, poza tym że ciągle bym spała :) i wyczekuję 15.10 na badania genetyczne.

odnośnie poczekania z wizytą to bardzo dobrze. ja na pierwszą poszłam za szybko i co się przez to nadenerwowałam, to moje. generalnie pęcherzyka nie będzie widać dopóki beta nie wzrośnie powyżej 1000. może zrób np. jeszcze betę dzisiaj lub jutro rano? będziesz mogła sobie sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy, a i jeśli jutro nic nie będzie jeszcze widać, to nie będziesz niepotrzebnie się denerwowała dlaczego. Powodzenia jutro! :)
 
Witam wszystkie staraczki! sami staramy się z mężem o dzidzię szukając odpowiedzi natrafiłam na to forum i widzę jak bardzo się wzajemnie wspieracie dlatego też pomyślałam dołączyć Od ponad dwóch lat się staramy i nic... Przeszliśmy już wszystkie badania hormony , badanie drożności itp chodzimy do kliniki i jesteśmy zdrowi nic nie wykryto.. prawdopodobnie niepłodnośc idiopatyczna.. szykujemy się do inseminacji musimy tylko zrobić badania które wykonuje się przed i ogarniemy to chyba w październiku . Moze któraś z Was też miała podobnie?
 
Asiczek84, jak się czujesz? U mnie już 10 tydzień i powiem Ci, że nadal nie czuję objawów ciąży, poza tym że ciągle bym spała :) i wyczekuję 15.10 na badania genetyczne.

odnośnie poczekania z wizytą to bardzo dobrze. ja na pierwszą poszłam za szybko i co się przez to nadenerwowałam, to moje. generalnie pęcherzyka nie będzie widać dopóki beta nie wzrośnie powyżej 1000. może zrób np. jeszcze betę dzisiaj lub jutro rano? będziesz mogła sobie sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy, a i jeśli jutro nic nie będzie jeszcze widać, to nie będziesz niepotrzebnie się denerwowała dlaczego. Powodzenia jutro! :)
Witam zrobiłam betę przedwczoraj- 2146 i dziś 5369. Także jest i przyrost i wskazuje na końcówkę 5 tygodnia. Mam nadzieje ze coś będzie widać. Ogólnie czuje się dobrze tylko nie moge jeść za bardzo. Nic mi jie smakuje. Ale mdłości nie mam. Wmuszam w siebie jedzonko. Jutro mam wizyte i strasznie się tym stresuje. To dobrze ze Ci nic nie dolega i czujesz sie ok:) byle do przodu:)
 
Witam zrobiłam betę przedwczoraj- 2146 i dziś 5369. Także jest i przyrost i wskazuje na końcówkę 5 tygodnia. Mam nadzieje ze coś będzie widać. Ogólnie czuje się dobrze tylko nie moge jeść za bardzo. Nic mi jie smakuje. Ale mdłości nie mam. Wmuszam w siebie jedzonko. Jutro mam wizyte i strasznie się tym stresuje. To dobrze ze Ci nic nie dolega i czujesz sie ok:) byle do przodu:)
wow, jaki przyrost bety, super! miałeś 1 pęcherzyk czy więcej? bo w sumie u Ciebie przy takiej becie może być podwójna niespodzianka :)
i wiem, że to ciężkie bo sama też się stresuje, ale musisz myśleć dobrze. stresowanie się teraz nie jest wskazane ;)
 
wow, jaki przyrost bety, super! miałeś 1 pęcherzyk czy więcej? bo w sumie u Ciebie przy takiej becie może być podwójna niespodzianka :)
i wiem, że to ciężkie bo sama też się stresuje, ale musisz myśleć dobrze. stresowanie się teraz nie jest wskazane ;)
Nie miałam jeszcze usg. Jutro dopiero. Myslisz ze ta beta za wysoka???
 
Nie miałam jeszcze usg. Jutro dopiero. Myslisz ze ta beta za wysoka???
z tego co się naczytałam jak patrzyłam na swoją betę, to nie ma czegoś takiego jak za wysoka beta. niech będzie wysoka i pięknie rośnie. jeśli zaś przyrost jest szybki, tj. większy niż podają normy, może to wskazywać na ciążę bliźniaczą. ale nawet jeśli nie, to nie ma czym się przejmować. wpisz w google kalkulator beta, wpisz najlepiej pierwszą wartość którą masz, tj. tą z zeszłego tygodnia, później ostatnią i zobacz jaki masz procentowy przyrost.
ale bez stresu, beta pięknie Ci przyrasta i nie ma czym się martwić :)
 
No rośniesz tak w ciągu 48 h ok 140 lub 150 i pisało ze w normie:) haha jakby były bliźniaki to chyba zwariowałabym ze szczęścia:) ja się nie stresuje ile dziesiątek tylko byleby było dobrze i do przodu:)
 
No rośniesz tak w ciągu 48 h ok 140 lub 150 i pisało ze w normie:) haha jakby były bliźniaki to chyba zwariowałabym ze szczęścia:) ja się nie stresuje ile dziesiątek tylko byleby było dobrze i do przodu:)
ja miałam przyrost bliżej tych 114%. z betą w ogóle jest m.zd. ciekawie - bo ona rośnie jak szalona, ma duży zakres normy i co każda z nas, ma te wartości inne. A wszystkie mamy prawidłowe :)
z tego co widzę to Ci podczas 7 dni wzrosła ze 150 na 5300. Mi w 9 dni urosła ze 130 na 3000 ;)
 
reklama
ja miałam przyrost bliżej tych 114%. z betą w ogóle jest m.zd. ciekawie - bo ona rośnie jak szalona, ma duży zakres normy i co każda z nas, ma te wartości inne. A wszystkie mamy prawidłowe :)
z tego co widzę to Ci podczas 7 dni wzrosła ze 150 na 5300. Mi w 9 dni urosła ze 130 na 3000 ;)
Czyli nie tylko u mnie tak szaleje ta beta. No nic zobaczymy co jutro usg pokaże bo liczę ze przy takiej becie coś pokaże.
 
Do góry