reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wczoraj byliśmy na wizycie żeby skonsultować się w sprawie in vitro .. póki co kończę leczenie ureaplasmy .. później miesiąc przed in vitro mam wziąć antykoncepcję na wyciszenie jajników i myśle ze w sierpniu podejdziemy do in vitro .. Między czasie załatwiliśmy już wakacje i to takie daleeeelie wakacje, żeby się trochę odstresować przed tym wszystkim i nabrać sił na dalszą część walki .. ;)
Świetny pomysł [emoji4]
 
reklama
Po wizycie.
Jutro wkraczamy w 29 tc. Dziewczyny ważą 1416 i 1417 gr :O ważą tyle ile w ciąży pojedynczej :)
Lekarz bardzo zadowolona z przebiegu ciąży.
Niestety wypieły się do nas tyłkami więc fotek brak.

A się chyba żebra rozszerzyły bo już nie bolą tak bardzo :)))

Jesus ale szybko minelo!!!
No to sie pieknie pokazaly nam [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Wczoraj byliśmy na wizycie żeby skonsultować się w sprawie in vitro .. póki co kończę leczenie ureaplasmy .. później miesiąc przed in vitro mam wziąć antykoncepcję na wyciszenie jajników i myśle ze w sierpniu podejdziemy do in vitro .. Między czasie załatwiliśmy już wakacje i to takie daleeeelie wakacje, żeby się trochę odstresować przed tym wszystkim i nabrać sił na dalszą część walki .. ;)

A mieliscie dwie iui?

Milego wypoczynku!!! Zazdroszcze!!
 
Dziękuje za informacje i przyjęcie do grupy.

Miesiączki mam regularne, wiem kiedy mam owulacje. Mierze temperaturę, robię testy owulacyjne clearblue advance i miałam monitoring w zeszłym cyklu, wszystko sie pokryło. Nie wiem jak było przed bo to trzeci cykl z temperatura i testami.
Mąż badał nasienie i jest wzorowym dawca, jak to pani w klinice określiła. Mam już 2 córki z poprzedniego małżeństwa 16 i 10 lat. Oprócz tarczycy nic mi nie dolega, nie biorę żadnych innych leków niż euthyrox i witaminy (nie będę wymieniać ale te co trzeba). Nie chcemy już dłużej czekać aż się uda bo lata nam lecą i chcielibyśmy jak najszybciej zostać rodzicami póki mamy siły i ochotę. Marzy nam się 2 łobuzów ale biorę co Bóg da.
Praktycznie w ogóle nie mam śluzu płodnego, zawsze jest kremowy i mało i myśle ze tu może być problem. Olej z wiesiołka nie pomaga. Stosowaliśmy ze concieve plus ale mąż ma uczulenie. Braliśmy oboje witaminy dla starających i próbowaliśmy już chyba wszystkiego naturalnego. Mamy dosc i dlatego decyzja o IUI. Mówią ze czasami trzeba odpuścić nosie udaje, ale ja nie potrafię. Odpusze jak się IUI nie powiedzie.
Jakbyś opisywała moja historię , tylko że bez dzieci 16 i 10 lat [emoji6] mieliśmy dwie IUI , niestety nieudane , potem zaczęłam badać genetykę , immunologię , zmieniłam klinikę i lekarz rozpisał nam szczegółowy plan działania , czekam na okres żeby zacząć badania , a ten okres nie przyszedł do dziś [emoji16] u nas złoty środek to zmiana środowiska , pracy , stylu życia oraz przede wszystkim nastawienia . Mąż mimo dość dobrych wyników nasienia brał witaminy na poprawę go . Ja brałam witaminę D , kwas , Wit E (na sluz) i i i i nie pamiętam ale coś tam jeszcze.
Ale może akurat przypadek. Nigdy się tego nie dowiem. Staraliśmy się 5 lat [emoji6]
 
Jakbyś opisywała moja historię , tylko że bez dzieci 16 i 10 lat [emoji6] mieliśmy dwie IUI , niestety nieudane , potem zaczęłam badać genetykę , immunologię , zmieniłam klinikę i lekarz rozpisał nam szczegółowy plan działania , czekam na okres żeby zacząć badania , a ten okres nie przyszedł do dziś [emoji16] u nas złoty środek to zmiana środowiska , pracy , stylu życia oraz przede wszystkim nastawienia . Mąż mimo dość dobrych wyników nasienia brał witaminy na poprawę go . Ja brałam witaminę D , kwas , Wit E (na sluz) i i i i nie pamiętam ale coś tam jeszcze.
Ale może akurat przypadek. Nigdy się tego nie dowiem. Staraliśmy się 5 lat [emoji6]

Czyli IUI nie pomogło wcale czy poprostu tylko pierwsze 2 razy?

Wczoraj dzwoniłam do kliniki, maja termin na 20tego maja i chyba polecę na konsultacje. Zrobie wszystkie potrzebne badania i umówię się na inseminacje.
Dziś 13dc a testy owulacyjne pokazują tylko je się zbliża a już powinnam być po. Nie wiem o co chodzi. Martwię się czy wogole będzie owulacja czy może te 2x clo zaszkodziło i pecherzyki nie pękną :(
 
reklama
Ja przed pierwszym iui miałam cykl od początku pod kontrolą lekarza. Brałam gonal najpierw dawkę 25 potem 50 a na około 36 godzin przed iui ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka. Teraz też pewnie tak będzie, jutro idę na pierwszą wizyte
Czyli IUI nie pomogło wcale czy poprostu tylko pierwsze 2 razy?

Wczoraj dzwoniłam do kliniki, maja termin na 20tego maja i chyba polecę na konsultacje. Zrobie wszystkie potrzebne badania i umówię się na inseminacje.
Dziś 13dc a testy owulacyjne pokazują tylko je się zbliża a już powinnam być po. Nie wiem o co chodzi. Martwię się czy wogole będzie owulacja czy może te 2x clo zaszkodziło i pecherzyki nie pękną :(
 
Do góry