reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Juz jestem w domku :) endometrium polipowate wiec usuneli mi te polipy. Prawy jajowod ok ale lewy nie reaguje na zmiany cisnien i nie wiem co dalej. Mam przy nastepnym cyklu zglosic sie do mojego lekarza i on ustali co dalej :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze że usunęli polipy. A ciekawe o co chodzi z tą zmianą ciśnień w jajowodach?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Joaszka, a ten 24mm po której stronie? On może pęknąć do jutra. Ale gdyby nawet, to uwolniona komórka żyje 12godzin. Więc "chłopaki" powinny do niej dotrzeć :)
[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Dobrze że usunęli polipy. A ciekawe o co chodzi z tą zmianą ciśnień w jajowodach?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
No wlasnie też jestem ciekawa :) i jeszcze immunofenotyp ale w sobote dopiero wyniki i tez nie wiem no nie bede wiedziec jak mam odczytac wyniki bo tam nie ma " od do"?!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Candygirl600 to kciuki![emoji6]
A ja jutro iui. Pęcherzyki są 2 -po jednym na każdym jajniku. Boję się żeby do jutra nie pękły bo już 22 i 24 mm. W tym cyklu trochę szybciej urosły takie...ostatnio iui miałam w 14 dc
Endo 13 mm. Dostałam Ovitrelle i tym razem receptę na dupka...
A,i iui będzie robił jeszcze inny lekarz...wkurza mnie to trochę ale co poczac...tym razem kobieta.
Jeden stres za mną -urosły i jeden jest po drożnej stronie. Teraz stres żeby za szybko nie pękły i żeby nasienie było w miarę ok...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Endo 13 mm, łał, wielgachne. Powodzenia.
 
Joaszka, a ten 24mm po której stronie? On może pęknąć do jutra. Ale gdyby nawet, to uwolniona komórka żyje 12godzin. Więc "chłopaki" powinny do niej dotrzeć :)
[emoji110] [emoji110] [emoji110]
Kurcze nie pamiętam ale chyba ten po prawej czyli niedrożnej..
Oszaleć można z tym wszystkim.
Obstawiałam sobotę. Dobrze że M wziął wolne na wszelki wypadek. A ja po iui szoruje do pracy[emoji20]

Kurcze myślę czy nie lepiej było dziś...ale dziś bujaliśmy się po dentystach i rtg bo było podejrzenie wybitej jedynki (stałej) u córki...przed wejściem do gabinetu dostałam tel ze szkoły. Dobrze że mąż już wracał z pracy to ogarnął

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Candygirl600 to kciuki![emoji6]
A ja jutro iui. Pęcherzyki są 2 -po jednym na każdym jajniku. Boję się żeby do jutra nie pękły bo już 22 i 24 mm. W tym cyklu trochę szybciej urosły takie...ostatnio iui miałam w 14 dc
Endo 13 mm. Dostałam Ovitrelle i tym razem receptę na dupka...
A,i iui będzie robił jeszcze inny lekarz...wkurza mnie to trochę ale co poczac...tym razem kobieta.
Jeden stres za mną -urosły i jeden jest po drożnej stronie. Teraz stres żeby za szybko nie pękły i żeby nasienie było w miarę ok...


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

No to ten 22mm po droznej [emoji6]świetnie trzymam kciuki i daj znać jął będzie po [emoji110]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry