reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cieszyłam się że udało się wyprodukować jajka po dobrej stronie...a teraz zwijam się z bólu...korzonki albo rwa kulszowa. Myslałam że tylko tak pobolewa z nadwyrężenia może albo że źle spałam. Bo już 3 dzień. Ale teraz boli że masakra...i boję się brać przeciwbólowych jakichś żeby mi nie schrzaniły cyklu...

A na te iui to choćbym się czołgać miała to nie odpuszczę!


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joaszka jeden ma 22 mm a drugi 20 mm cykl mam około 29-31dni brałam lamette i clostilbegyt a wczoraj zastrzyk na ovitrele na pęknięcie
Też byłam stymulowana Lamettą tylko że miałam jeden pęcherzyk 19mm.. zastrzyk ,dwa dni pózniej IUI ... dzisiaj już 11t6d ciąży
Trzymam kciuki za udaną inseminacje ✊✊✊
 
Cieszyłam się że udało się wyprodukować jajka po dobrej stronie...a teraz zwijam się z bólu...korzonki albo rwa kulszowa. Myslałam że tylko tak pobolewa z nadwyrężenia może albo że źle spałam. Bo już 3 dzień. Ale teraz boli że masakra...i boję się brać przeciwbólowych jakichś żeby mi nie schrzaniły cyklu...

A na te iui to choćbym się czołgać miała to nie odpuszczę!


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Apap możesz brać.
 
Można mnie wykreślić z kalendarza. I chyba na razie nie ma mnie jak zapisać. Obecnie tylko jedno z nas w naszym małżeństwie chce jeszcze walczyć o dziecko.
Nuna85 nie poddawaj się! Z małżami to tak jest, my mieliśmy siebie na wzajem na tyle dość że nie wiem jak nasz związek wogóle przetrwał. Jesteśmy ze sobą z 12 lat, dawno był czas na dziecko - a że dziecka nie było związek się ,nie rozwijał'. Zaczęłam traktować zbliżenia tylko reprodukcyjne. Częste kłótnie , żale. Ale prawdę mówiąc on to wszystko przeżywał po swojemu , nie ukazywał tego ale wiem że czuł to co ja. Musicie szczerze ze sobą porozmawiać. - i cieszyć się sobą i związkiem , nie jest łatwo - wiem z doświadczenia.
Trzymam za Was mocno kciuki ✊
 
Nuna85 nie poddawaj się! Z małżami to tak jest, my mieliśmy siebie na wzajem na tyle dość że nie wiem jak nasz związek wogóle przetrwał. Jesteśmy ze sobą z 12 lat, dawno był czas na dziecko - a że dziecka nie było związek się ,nie rozwijał'. Zaczęłam traktować zbliżenia tylko reprodukcyjne. Częste kłótnie , żale. Ale prawdę mówiąc on to wszystko przeżywał po swojemu , nie ukazywał tego ale wiem że czuł to co ja. Musicie szczerze ze sobą porozmawiać. - i cieszyć się sobą i związkiem , nie jest łatwo - wiem z doświadczenia.
Trzymam za Was mocno kciuki ✊

Hej, tęskniłam :)
Pogaduchy na poważne tematy średnio nam wychodzą. Ale ok. już po. W miarę ogarnęliśmy temat. Okazałam miłość i zainteresowanie :) dwa razy i jest zgoda. Już mąż nie chce robić przerwy. Wracam do gry. Jadę jutro na monit w 5 dc. sprawdzić czy wszystko co nie powinno się tam znaleźć wyszło z @ i działamy z zastrzykami jeśli będzie ok.
Nam w październiku minie lat 10. I od samego początku chcieliśmy mieć razem dziecko. Można powiedzieć, że od pierwszego wejrzenia. Ale nie wyszło do dziś.
 
Hej, tęskniłam :)
Pogaduchy na poważne tematy średnio nam wychodzą. Ale ok. już po. W miarę ogarnęliśmy temat. Okazałam miłość i zainteresowanie :) dwa razy i jest zgoda. Już mąż nie chce robić przerwy. Wracam do gry. Jadę jutro na monit w 5 dc. sprawdzić czy wszystko co nie powinno się tam znaleźć wyszło z @ i działamy z zastrzykami jeśli będzie ok.
Nam w październiku minie lat 10. I od samego początku chcieliśmy mieć razem dziecko. Można powiedzieć, że od pierwszego wejrzenia. Ale nie wyszło do dziś.

Uff jak dobrze że dobrze :):) ja trzymam mocno kciuki za Was!! Będzie dobrze!! Dziwne te małże ale tak naprawdę przezywają to tak samo jak my jak nie gorzej :) - ja mojemu cały czas gadam o fasolce, a wczoraj na usg On do doktora : ooo już ma ręce i nogi ??? - ręce opadają. A ja nawijam od rana do wieczora i go pouczam o rozwoju maleństwa. Tak słucha !! - zabije kiedyś !! :) :)
Cieszę się że walczycie dalej - :) :) i tak ma już zostać !!! :*




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, tęskniłam :)
Pogaduchy na poważne tematy średnio nam wychodzą. Ale ok. już po. W miarę ogarnęliśmy temat. Okazałam miłość i zainteresowanie :) dwa razy i jest zgoda. Już mąż nie chce robić przerwy. Wracam do gry. Jadę jutro na monit w 5 dc. sprawdzić czy wszystko co nie powinno się tam znaleźć wyszło z @ i działamy z zastrzykami jeśli będzie ok.
Nam w październiku minie lat 10. I od samego początku chcieliśmy mieć razem dziecko. Można powiedzieć, że od pierwszego wejrzenia. Ale nie wyszło do dziś.
Super![emoji6]
Nie możemy się poddać.

Dziewczyny umieram!
Plecy bolą że masakra. Aż przez posladek i nogę rwie...
Czuję że bez lekarza się nie obędzie...a on wypisze leki przeciwbólowe. Mam zresztą w domu cały arsenał bo M rok temu to miał. To są naprawdę bardzo mocne leki...

Jak się nie wylecze do iui to pewnie będę musiała brać leki później...samo nie minie.

I tak źle i tak niedobrze.. Cholera akurat teraz jak udało się wyprodukować po dobrej stronie[emoji22]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super![emoji6]
Nie możemy się poddać.

Dziewczyny umieram!
Plecy bolą że masakra. Aż przez posladek i nogę rwie...
Czuję że bez lekarza się nie obędzie...a on wypisze leki przeciwbólowe. Mam zresztą w domu cały arsenał bo M rok temu to miał. To są naprawdę bardzo mocne leki...

Jak się nie wylecze do iui to pewnie będę musiała brać leki później...samo nie minie.

I tak źle i tak niedobrze.. Cholera akurat teraz jak udało się wyprodukować po dobrej stronie[emoji22]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej a nie pomyślałaś może o wizycie u fizjoterapeuty? Nie znam się na tym ale miałam straszne bóle pleców (lędźwi) które promieniowały na pośladek i nogę. 3 masaże i mam spokój do dzisiaj. Wiem że są różne rodzaje bóli ale może wizyta u fizjoterapeuty i Tobie pomoże.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry