reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


LIPIEC

27 - Bogni - Beta HCG
28 - Iinni - powtórka bety

SIERPIEŃ

1 - Ewcikkizia - wizyta ciążowa(oby serduszkowa)
4-5- Cikulinka - przewidywany czas nieproszonej @
5 - evelevel - Beta HCG
9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@Bogni dzisiaj mocno zaciskamy kciuki za Ciebie ;) oby beta wyszła pod niebo wysoka :)
@jolancik witam Kochana :) przykro mi, że naturalne staranie nie przyniosły efektu :( oczywiście, że dopisałam Cię do naszego kalendarza :)
 
reklama
Cześć dziewczyny..
Niestety u mnie kicha[emoji53] możemy tylko mocno trzymać kciuki za linni.

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podzielę się z Wami. Wczoraj mój Małż zabrał mnie na kolacje z okazji awansu i tak sobie szczerze porozmawialiśmy wracając spacerem do domu. Doszliśmy do wniosku, ze trzeba mieć jakiś plan, wiec próbujemy w razie czego jeszcze jedna iui w naszym przypadku będzie to 5 i jak będzie lipa to celujemy w ivf ale to dopiero na początku przyszłego roku bo chcemy tez kasę odłożyć [emoji6] oczywiście nie zakładam ze teraz się nie udało ale plan awaryjny trzeba mieć [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mój lekarz nie widzi sensu podchodzenia do kolejnych inseminacja. Po dwóch latach rozczarowań pozostaje na tylko invitro

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom

To dobrze, ze masz jakiś plan. Odkopałam się do Twojego postu z początku roku i Kochana z tego co pisałaś to u Was wyniki M są przeszkoda. Ja bym się nie zastanawiała i szła w ivf [emoji6]oczywiście jeśli rozważacie taka opcje bo wiadomo nie namawiam [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
To dobrze, ze masz jakiś plan. Moim zdaniem jeśli lekarz twierdzi, ze iui nie ma sensu to można spróbować z ivf [emoji6]a co jest u Was problemem jeśli mogę zapytać?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mąż [emoji53] kiepskie parametry. U mnie wszystko modelowo- tak dla dobicia...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podzielę się z Wami. Wczoraj mój Małż zabrał mnie na kolacje z okazji awansu i tak sobie szczerze porozmawialiśmy wracając spacerem do domu. Doszliśmy do wniosku, ze trzeba mieć jakiś plan, wiec próbujemy w razie czego jeszcze jedna iui w naszym przypadku będzie to 5 i jak będzie lipa to celujemy w ivf ale to dopiero na początku przyszłego roku bo chcemy tez kasę odłożyć [emoji6] oczywiście nie zakładam ze teraz się nie udało ale plan awaryjny trzeba mieć [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bede trzymala mocno kciuki !!!!!;-) ;)
 
reklama
Do góry