reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Co Wam dolega? Miałaś na cyklu naturalnym czy stymulowanym?
Wsumie to słabe żołnierzyki, mało zdrowych. U mnie wyniki dobre. Miałam cykl stymulowany. Od 2 do 6dc (lamette) i okazało się że mam dużo pęcherzyków ale żadnego większego, wiec dalsze stymulowanie od 10 do 14dc i 16dc pojawił się pęcherzyk 19mm. Dostałam zastrzyk na pęknięcie i 18dc inseminacja.
A jak u Ciebie ? Co Wam dolega ? Macie już inseminacje za sobą?
 
U Nas niepłodność idiopatyczna - czyli wszystko i nic, generalnie żołnierzyki trochę strajkują, więc może to one stoją za brakiem dzidzi. Inseminację mamy dopiero pod koniec lipca, na cyklu naturalnym, bo moja lekarka mówi, że skoro ładnie rosną i pękają to spróbujemy tak :) A bierzesz coś po iui na lepsze ewentualne zagnieżdżenie?
 
U Nas niepłodność idiopatyczna - czyli wszystko i nic, generalnie żołnierzyki trochę strajkują, więc może to one stoją za brakiem dzidzi. Inseminację mamy dopiero pod koniec lipca, na cyklu naturalnym, bo moja lekarka mówi, że skoro ładnie rosną i pękają to spróbujemy tak :) A bierzesz coś po iui na lepsze ewentualne zagnieżdżenie?
To sytuacja podobna do naszej :) .. a co do lekarstw po nie biorę nic .. i nie wiem bo większość dziewczyn ma coś po, a mi lekarz nic nie przepisał. Byłam tak przejęta a zarazem szczęśliwa że jest pęcherzyk i inseminacja, zapomniałam spytać dlaczego niczego nie przepisał. Widocznie uznał że nie potrzebuje. Łykam tylko witaminy i odpoczywam wiecej niż zwykle.
 
witam was kochane szczególnie nowe straczki trzymam kciuki:):&
nie było mnie dawno ale podczytywałam
koło 6 powinnam dostać okres więc można mnie na liste wciągnąć na ewentualne testowanie.....
cóż czuje się normalnie śluzu praktycznie nie ma
dziś bolą mnie strasznie piersi ale to za wcześnie jak na okres....
a tak to nie myśle bo co pomyśle to póżniej mam koszmary w nocy i spać nie mogę a w pracy mnóstwo roboty więć nie mam czasu na przemyślenia
martwi mnie tylko że musze za tydzień na chrzest iść do mojej siostry więć nie wypada nie iść a najbardziej to się boje o mojego faceta....będzie ciężko ale jakoś musimy to przetrwać.... pozdrawiam was cieplutko
ps. czy są u was jagody?
ja byłam dzisiaj w lesie ale jest mało i są malutkie
 
ja też brałam po iui 3 po 1 tabltece duphaston i 2 po2 razy luteinę podjęzyk my jak dobrze pójdzie to w lipcu podchodzimy do 2 iui teraz czekam na wyniki z wymazów będą w przyszłym tygodniu . :(
 
Witam nowe dziewczyny.... ja teraz będę podchodzić do trZeciej iui.... U nas też słabe nasienie.. ja jestem wyregulowana.... zobaczymy co będzie.. .. teraz ta tRzecia jest stymulowana clo idę we wtorek na wizytę..
@cikulinka miło Cię słysZeć.... wiem jak to jest też jakiś czas temu miałam chrzest jeden od szwagierki a drugi od Brata wszyscy z dziećmi tylko my sami jak palce.... było bardzo przykro i smutno..... Kochana ale głowa do góry Nam się w końcu też uda.... trzymam kciuki....
 
To sytuacja podobna do naszej :) .. a co do lekarstw po nie biorę nic .. i nie wiem bo większość dziewczyn ma coś po, a mi lekarz nic nie przepisał. Byłam tak przejęta a zarazem szczęśliwa że jest pęcherzyk i inseminacja, zapomniałam spytać dlaczego niczego nie przepisał. Widocznie uznał że nie potrzebuje. Łykam tylko witaminy i odpoczywam wiecej niż zwykle.
:) życzę Ci rosnącej bety, bo chyba wkrótce czas testować ? :)
 
ja też brałam po iui 3 po 1 tabltece duphaston i 2 po2 razy luteinę podjęzyk my jak dobrze pójdzie to w lipcu podchodzimy do 2 iui teraz czekam na wyniki z wymazów będą w przyszłym tygodniu . :(
Ja jestem po 1 IUI I nic nie biorę po .. trochę mnie to martwi, ale jestem dobrej myśli
 
reklama
Do góry