reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej!

Przekopiuje z ivf bo w sumie to samo mam do powiedzenia ;-) teraz moja relacja z wizyty. Plemnik dostał się do komórki jednak nie doszło do żadnego podziału oczywiście nie wiadomo dlaczego, bo u różnych par różnie wychodzi. Dr nie spodziewał się u nas takiej sytuacji. Na razie nie robimy dodatkowych badań tylko spróbujemy ponownie, tym razem krótkim protokołem na Gonalu. Jak najbardziej mogę brać DHEA i quenzyn ale o dawkach lekarz nie mówił więc zamówie to co poleca Gizas. Tu też Wam dziewczyny polecam te suplementy - poprawią jakość jajec :-)

Tak jak Ty Kasik nie chce od razu zaczynać bo wszystko wypadnie w porze świątecznej. Po @ mam przyjść na kontrol i przerwa.

A teraz czas na kino, może dziwna pora ale mamy po drodze no i zakupy, małe pocieszyciele, zrobione ;-)
 
Dzien dobry, u mnie 14 stopni:szok:
Ladybea
czyli taka mała wprawka przedrodzicielska Cię czeka:happy2:

Magdo nie pomogę, bo ja te wyniki miałam ok jak powiedział lekarz, więc sie nawet nad tym nie zastanawialam...najlepsza Byla u nas w tym GizaS.

Troche fluidow :rofl2:~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:rofl2:
 
Dzień doberek;))
Ladybea super że masz już to za sobą:tak: szkoda tylko że nie znasz wyniku, mi też od razu lekarz powiedział że jest oki. Może jak Ci dosyć mocno bolało to faktycznie nie był drożny jakiś i Ci "przepchali":-)
Smerfeta kiedy podchodzisz do drugiej próby? Trzymam kciuki żeby to była druga i ostatnia:)

A ja jestem zryta, od rana sprzątam gotuję, już mam dosyć....a teraz chwila relaksu, kawusia i necik:rofl:.
 
Enni Smerfeta tak jak ja chce podchodzić dopiero w styczniu, żeby ominąć okres świąteczny, żeby nie było problemu z terminami punkcji lub transferu. To ja się z Tob kawki napiję, ok? Ja co prawda w pracy ale zaraz fryzjer, co sobotnie modelowanie a wieczorem imprezka ze znajomymi. Biorę już tylko luteinę, wstrętną podjęzykową ale chyba wolę ją niż dowcipną więc mogę wypić % :-D
 
I ja właśnie do kawy zasiadam :-D

Ladybea to trzymam kciuki!

Potwierdzam że wcześniej jak w styczniu nie podchodzimy do ivf. W końcu trochę trzeba odpocząć ;-)
 
reklama
to smacznej kawusi ;-)

Ladybea zaciekawiło mnie zdanie o przesuniętej miednicy :baffled: ciekawe jak to lekarz zinterpretuje. Mnie też bolało HSG ale krótko, ale potem cały dzień brzuch mnie mulił :sorry2: A dalej piecze?

my tu gadu gadu a nam 3000 stron strzeliło
 
Ostatnia edycja:
Do góry