reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Invitro Czechy

Masz bardzo wspierającego męża 💪👍
Mój partner początkowo nie chciał słyszeć o KD, ale widzę, że się przełamuje. chęć bycia tatą jest silniejsza. Spróbujemy jeszcze raz z moimi i zobaczymy...
Martwi mnie tylko czas oczekiwania na dawczynię w Czechach. W Eurofertil powiedziano nam, że to do pół roku.
Nie dowiadywałam się o KD ale ja w Reprofit czekałam na zarodek 1 miesiąc nie mam pojęcia jakk z KD
 
reklama
Masz już wizytę umówiona w Eurofertil? Czy chcesz zrobić przerwę?

Zbieram się żeby do nich zadzwonić i umówić wizytę. Liczę, że uda się tak zrobić,żeby pojechać już w 2 dniu cyklu i zacząć się od razu stymulować.
Nie chce mi się jeździsz dwa razy, ale nie wiem czy lekarz się zgodzi.
Nie chce tego odkładać, czuje presję czasu...
Zastanawiam się tylko czy mogę jakoś się suplementować, żeby zwiększyć swoje szanse.
Czytam wpisy dziewczyn i jestem w szoku ile leków i suplementów przyjmują, ile badań wykonują. O części nawet nie słyszałam.
A jak Ty się przygotowywałaś?
 
Zbieram się żeby do nich zadzwonić i umówić wizytę. Liczę, że uda się tak zrobić,żeby pojechać już w 2 dniu cyklu i zacząć się od razu stymulować.
Nie chce mi się jeździsz dwa razy, ale nie wiem czy lekarz się zgodzi.
Nie chce tego odkładać, czuje presję czasu...
Zastanawiam się tylko czy mogę jakoś się suplementować, żeby zwiększyć swoje szanse.
Czytam wpisy dziewczyn i jestem w szoku ile leków i suplementów przyjmują, ile badań wykonują. O części nawet nie słyszałam.
A jak Ty się przygotowywałaś?
Ja brałam kwas foliowy witaminę d pregnatal uno magnez a potem od dnia transferu brałam po 3 tabletki dziennie I jak przygotowałam się na swoich koenzym q10 tylko jego do punkcji potem trzeba odstawić. Mąż brał selen magnez witaminę d oraz fertilman
 
Zbieram się żeby do nich zadzwonić i umówić wizytę. Liczę, że uda się tak zrobić,żeby pojechać już w 2 dniu cyklu i zacząć się od razu stymulować.
Nie chce mi się jeździsz dwa razy, ale nie wiem czy lekarz się zgodzi.
Nie chce tego odkładać, czuje presję czasu...
Zastanawiam się tylko czy mogę jakoś się suplementować, żeby zwiększyć swoje szanse.
Czytam wpisy dziewczyn i jestem w szoku ile leków i suplementów przyjmują, ile badań wykonują. O części nawet nie słyszałam.
A jak Ty się przygotowywałaś?
A i ja brałam embrioglu do transferu. A miałaś jakieś dodatkowe metody zastosowane np selekcję plemników?
 
A i ja brałam embrioglu do transferu. A miałaś jakieś dodatkowe metody zastosowane np selekcję plemników?

Przepraszam Kochana,
Dawno tu nie zaglądałam.
Tak mieliśmy dodatkową selekcję.
Myślę, że embrioglu to dobry pomysł i będę o niego prosić jeśli dojdzie do transferu.
Umówiłam wizytę na 10.05, zobaczymy co powiedzą.🤔
Liczę, że zacznę się stymulować przy najbliższej @.
 
Przepraszam Kochana,
Dawno tu nie zaglądałam.
Tak mieliśmy dodatkową selekcję.
Myślę, że embrioglu to dobry pomysł i będę o niego prosić jeśli dojdzie do transferu.
Umówiłam wizytę na 10.05, zobaczymy co powiedzą.🤔
Liczę, że zacznę się stymulować przy najbliższej @.
Trzymam kciuki i czekam na wieści 😘
 
Czy procedura in vitro w Czechach jest tańsza niż w Polsce ?
Ja bym powiedziała że wszystko zależy od przypadku. Trzeba wziąść po uwagę jednak ze w Polsce przy spełnieniu odpowiednich warunków masz refundację leków. W Czechach nie. Ale wszystko zależy od przypadku leków dodatkowych zastosowanych rzeczy w laboratorium. Na pewno Czechy słyną z lepszych laboratoriów.
 
reklama
Założyłam tutaj niedawno temat i zapytanie akurat oklinice która ja wybrałam bezz odezwu ale jak chcesz możemy tu się wspierać może z czasem będzie nas więcej @agulla84 co Ty na to?
Ja też jestem w eurofertil. Dziś chyba zaczniemy 3 stymulację dwie poprzednie źle wyszły zarodki uszkodzone, mało jajeczek. Czy Ty też zdecydowałaś się na tą klinikę?
 
Do góry