reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja badan nasienia . Pomocy!-)

Dołączył(a)
19 Grudzień 2019
Postów
3
Witam wszystkich! -)
Dziś odebrałem wyniki badań nasienia. Interpretacja jest oczywista w porównaniu do norm lecz niektóre parametry mnie martwią. Jak wygląda to w praktyce i czy jest się czym martwić. W załączeniu wyniki.
 

Załączniki

  • _20191219_144647.JPG
    _20191219_144647.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 178
reklama
Witam wszystkich! -)
Dziś odebrałem wyniki badań nasienia. Interpretacja jest oczywista w porównaniu do norm lecz niektóre parametry mnie martwią. Jak wygląda to w praktyce i czy jest się czym martwić. W załączeniu wyniki.
Duża ilość, ale prawidłowych tylko 1%. Musicie udać się do androloga, żeby zobaczył czemu tak kiepska morfologia. Może mąż ma żylaki powrózka nasiennego?
 
Dzięki za reakcję w temacie. Androlog dopiero dostępny na koniec stycznia (umówiona wizyta) ale ciekawi jesteśmy w praktyce jakie są szanse z takimi wynikami badań. Czy jest duża szansa, średnia, znikoma czy żadna?? - (. Może ktoś był w takiej sytuacji z podobnymi wynikami i może się tym podzielić??! -)
 
Mój chlopak ma 3 % zdrowych pod no szansę są ale małe ale są kobiety którym udaje się zachodzić przy 2 bądź 1 % mi powiedziano że około kilka miesiecy leczenia ale starania można zacząć od momentu kiedy androlog pozwoli
Dzięki za reakcję w temacie. Androlog dopiero dostępny na koniec stycznia (umówiona wizyta) ale ciekawi jesteśmy w praktyce jakie są szanse z takimi wynikami badań. Czy jest duża szansa, średnia, znikoma czy żadna?? - (. Może ktoś był w takiej sytuacji z podobnymi wynikami i może się tym podzielić??! -)
 
Dzięki za reakcję w temacie. Androlog dopiero dostępny na koniec stycznia (umówiona wizyta) ale ciekawi jesteśmy w praktyce jakie są szanse z takimi wynikami badań. Czy jest duża szansa, średnia, znikoma czy żadna?? - (. Może ktoś był w takiej sytuacji z podobnymi wynikami i może się tym podzielić??! -)

Dacie radę! Mamy podobne wyniki i po suplementacji udało się zajść w ciąże naturalnie.
Pro fertil men do tego vit C 1000, vit d 2000, odstawić używki i nie korzystać z sauny. U nas zaskoczyło po dosłownie kilku tyg
 
reklama
Do góry