reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2022

reklama
A wy z jakiego powodu podjeliście decyzję o inseminacji?
Decyzję podjął właściwie mój lekarz. Pół roku, rok, półtora starań... badania... i właściwie wszystko w porządku. Usunęłam polip, obniżyłam TSH, i nadal nic. Zgłosiliśmy się do kliniki niepłodności, badania - i decyzja była bardzo szybka: niepłodność idiopatyczna, nie będziemy tracić czasu w pani wieku (38), będzie in vitro. Ale że czeka się na to pół roku, mój "codzienny" ginekolog zaproponował mi kilka cykli inseminacji w międzyczasie, żeby nie był to okres stracony.
 
Dziewczyny z 14.02 . Od 2dni boli mnie brzuch; bóle jak przed menstruacja ;( cały czas mam w głowie że lada moment dostanę okresu ;(
 
Cześć wszystkim!
Bardzo proszę o kciuki w najbliższy piątek... pomiędzy jedną pracą a drugą wpadnę na kolejną inseminację ;-) - niemal dosłownie, bo ginekolog jest przy tej samej ulicy.
Na razie widać 2 całkiem zacne pęcherzyki jak na ten moment...
Jedno, co mnie niepokoi, to moje zawroty głowy. Gin twierdzi, że nie mają nic wspólnego ze stymulacją. A zaczęły się dokładnie od momentu, gdy po poprzedniej zaczęłam brać progesteron... Czy Wy jakoś reagowałyście na leki?
 
Dziewczyny z 14.02 . Od 2dni boli mnie brzuch; bóle jak przed menstruacja ;( cały czas mam w głowie że lada moment dostanę okresu ;(
Głowa do góry ✊ lepiej zająć czymś głowę i nie myśleć pesymistycznie. Mnie też pobolewa brzuch czasami ale nie zwracam na to uwagi i jakoś do soboty dociągne 🙂 może ból brzucha świadczy i czymś optymistycznym ✊😊 a nie złym 🙂 także głowa do góry i pozostaję czekanie. Choć ja też już doczekać się nie mogę 🤭🤭🙄
 
Cześć wszystkim!
Bardzo proszę o kciuki w najbliższy piątek... pomiędzy jedną pracą a drugą wpadnę na kolejną inseminację ;-) - niemal dosłownie, bo ginekolog jest przy tej samej ulicy.
Na razie widać 2 całkiem zacne pęcherzyki jak na ten moment...
Jedno, co mnie niepokoi, to moje zawroty głowy. Gin twierdzi, że nie mają nic wspólnego ze stymulacją. A zaczęły się dokładnie od momentu, gdy po poprzedniej zaczęłam brać progesteron... Czy Wy jakoś reagowałyście na leki?
Trzymam kciuki :)
Ja jestem po wizycie w klinice lekarza powiedział że wyniki są lepsze niż ostatnio mimo że morfologia wyniosła 0% i żeby nie zwracać na to szczególnej uwagi :)
Za to cos mojej jajeczka rośnie zbyt wolno e tym cyklu :(
Dostałam listę badań przed inseminacji, jeżeli który wyniki wyjdzie zły to nie dopuszczą nas do inseminacji?
Proszę o odpowiedź chyba wszystkim zlecają te badania z krwi
 
Trzymam kciuki :)
Ja jestem po wizycie w klinice lekarza powiedział że wyniki są lepsze niż ostatnio mimo że morfologia wyniosła 0% i żeby nie zwracać na to szczególnej uwagi :)
Za to cos mojej jajeczka rośnie zbyt wolno e tym cyklu :(
Dostałam listę badań przed inseminacji, jeżeli który wyniki wyjdzie zły to nie dopuszczą nas do inseminacji?
Proszę o odpowiedź chyba wszystkim zlecają te badania z krwi
Dzięki! :-)
To dobre wieści!!!
A jakie dokładnie badania? Oczywiście też miałam badanie krwi, tzn. trzeba było przynieść to, co już mam i powtórzyć nieaktualne + HSG i wymaz.
 
reklama
Do góry