reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

reklama
Kochane dziekuje za gratulacje my z Pawełkiem od wczoraj w domku maluch ma sie swietnie ze mna gorzej ale to pozniej.... jeszcze raz dziekuje za gratulacje i no gratuluje mamusiom rozpakowanym !! duzo sie działo przez ten tydzien :)
 
dziekuje za gratulacje. :-D szczegolami podziele sie jak znajde wiecej czasu dla siebie bo narazie mi dzidzia chorowala i na nic nie mam czasu ale na pewno do was zajze potem.
Gratulacje dla rozpakowanych mamus. pozdrawiam.
 
13 listopada o 9:35 przez cc przyszedł na świat Wiktorek. Miał 56cm i 3700g. Jest cudowny :-) Dzisiaj wróciliśmy już do domu:-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry