reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla naszych najmłodszych

reklama
Igor tez w moim stylu ale dosc powszechne ale ladne.
Oj ja ja uparlam na tego Iwo lub Tobiasza i jak nie bedzie po mojemu to ...chyba koniwc swiata u mnie bedzie :D
 
my dla córci wybraliśmy Kinga ale nie wiem co z drugim imieniem. moze dam jej po mamusi Izabela :p
jedna babcia ma Zosia druga Krystyna ale zadnego nie dostanie żeby sie nie poobrażały :p
 
Dobrze że u nas obejdzie się bez drugiego imienia bo był znowu problem z wybraniem pierwszego. Już myślałam że będziemy czekać do.porodu. Teraz jest Michał i jakoś chyba nam się nie odmieni, chociaż teściowa trochę marudzila na początku :-) :)
 
U nas będzie Laura albo Klara córci podoba się bardziej Laura, a mężowi Klara.
Chyba, że znów się coś zmieni z płcią na usg ;-) to będzie Aleks.
 
reklama
Fenika Lusinda - ladne imiona :)
My tez nie dajemy dzieciom drugiego imienia. Ja mam dwa i mnie to wkurza bo nigdy nie wiem gdzie ile podawac. Czasami nawet w dokumentach czy na polisach wpisuja i tak jedno a czasami dwa.
 
Do góry