reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
Znalazłam Was , tu jesteście.
Nie mogłam nic pisać, bo chciałam za szybko- zanim przyszło mi potwierdzenie z Babyboom.
To ja Wioletta.
No i muszę zmykać.
Pa. Miłego wieczorka i niedzieli.;-):-)
 
reklama
Wuitaj Mika ty tez masz problemy z zalogowaniem sie jak inne dziewczyny.Ciekawe od czego to zależy u Dotty wszystko gra a u nas się wali.:wściekła/y:
Może w Angli jest lepszy serwer czy co?Niewiem.
Przygotowania u nas poszły pełną parą już wysprzątałam swój nasz pokoik.I w ogóle.Została kuchnia korytarz i łazienka dajemy czdu razem z mamą;-)
A jak Dianka?:-D

Witaj Kasia, ja tylko na chwilkę bo zaraz kąpiel Dianki, ona ma się dobrze, cały dzień dziś by cyckała i cyckała i spała przy cyciu ;) jak ja mogłabym jej cycia nie dawać :) ach Agodziedzic fajowy suwaczek, mogę sobie zrobić taki, bo strasznie mi się podoba, te kolory, ten miś ach ach
i Wioluś jest :) super...
ale i tak wole tamto forum, tu mnie wkurzają te reklamy :/
 
Do góry