reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Home sweet home czyli mieszkanko według lipcóweczek:-)

reklama
Śliczne Misia!

W piątek po pracy nie wytrzymałam. "Uśpiłam" męża (poobiednia drzemka + masaż i odleciał jak niemowlę) :-):-D:-D Po kryjomu sama złożyłam kołyskę dla maleńkiego :-):-):-). Wszystko dlatego, że dostałam ją po przeróbce- obszytą różowymi kwiatkami i chciałam je poodpruwać zanim mu pokażę. Baaaardzo polecam ten model i producenta (wcześniej wklejałam zdjęcia). Stabilna, obszerna, łatwa w montażu... Oczywiście dostałam zrąbki, ale poleciał po baterie i... złe kupił. Nadal nie wiem, jak działa karuzela, wibracje kosza i jakie gra melodyjki. Mam nadzieję, że dziś wrócę z pracy i zastanę ją w komplecie. Będę sobie włączać na chandrę.
 
Kosola - bardzo fajna stronka. My z reguły wcielamy w życie swoje pomysły dzięki pomocy naszych zaufanych stolarzy.
 
Fajnie jak się ma stolarzy i dobrą krawcową. Niestety nie mam takich sprawdzonych fachowców.
Trochę pomieszałam meble, które były w domu z meblami z Ikei. Okazało się, że są tam fajne szafy i w dobrej cenie w przeciwieństwie do tych wszystkich zabudów, gdzie szyny są na wierzchu.
Znalazłam też super firmę, która robi dywaniki - wycinanki. Właśnie czekam na dywaniki i powiem, czy było warto. Lubię takie klimaty, a na tych wszystkich pakamerach, były zaporowe ceny.
Jakby ktoś chciał zobaczyć to tutaj IntroStudio || Sklep
 
reklama
Do góry