reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

HELP spóźniony okres i test Czy coś widzicie na teście?

Pandora2020

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2021
Postów
17
Hej, to mój pierwszy test. Współżyłam z partnerem ale ani razu nie doszlo do wytrysku. Okres spóźnia się tydzien, może dlatego, że odstawiłam antykoncepcje po ostatnim okresie? Po ostatnim okresie podróżowałam po Karaibach gdzie zatrulam się Salmonellą i chorowałam 2 tyg, a potem mialam półpasiec. Moze ma to wplyw na przesunięcie okresu? Boli mnie brzuch jakbym miala go dostać, mam nadzieję że wkrótce go dostanę...
Screenshot_20210906_170038_com.android.gallery3d.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Raczej nic tam nie widzę ale lepiej kup jeszcze jeden test albo idz od razu na krew. Rozne sytuacje sie zdarzają tym bardziej jak przestaliscie sie zabezpieczac.
 
A możesz mi wytłumaczyć jak mogło dojść do zapłodnienia ? Ciąży ?! - skoro piszesz że wytrysku nie było ?
niewiem 🤷🏼‍♀️może ja się już starzeje🤷🏼‍♀️ ….
 
A możesz mi wytłumaczyć jak mogło dojść do zapłodnienia ? Ciąży ?! - skoro piszesz że wytrysku nie było ?
niewiem 🤷🏼‍♀️może ja się już starzeje🤷🏼‍♀️ ….
Preejakulat moze zawierać małą ilość plemników. Nie wiem dlatego się tutaj chciałam poradzić a takie odpowiedzi nie pomagają
Proszę zrozumieć mój stres i się nie wyśmiewac
 
Preejakulat moze zawierać małą ilość plemników. Nie wiem dlatego się tutaj chciałam poradzić a takie odpowiedzi nie pomagają
Proszę zrozumieć mój stres i się nie wyśmiewac
No ale jaka odpowiedz jakiejkolwiek z nas ma Ci pomoc ? Na teście nic nie widać…
Piszesz że do wytrysku nie dochodzi . Jeśli test jest negatywny tydzień po spodziewanej miesiączce to raczej wskazuje na brak ciąży nie sądzisz ? Opóźniona miesiączka nie zawsze wiąże się z zapłodnieniem . Czasem stres , zmiana klimatu , hormony , nerwy , choroba to wszystko tez ma wpływ na cykl . Jak Cię tak bardzo to trapi to nie rób testów tylko wykonaj bhcg - tu będziesz miała 100% pewności .
 
No ale jaka odpowiedz jakiejkolwiek z nas ma Ci pomoc ? Na teście nic nie widać…
Piszesz że do wytrysku nie dochodzi . Jeśli test jest negatywny tydzień po spodziewanej miesiączce to raczej wskazuje na brak ciąży nie sądzisz ? Opóźniona miesiączka nie zawsze wiąże się z zapłodnieniem . Czasem stres , zmiana klimatu , hormony , nerwy , choroba to wszystko tez ma wpływ na cykl . Jak Cię tak bardzo to trapi to nie rób testów tylko wykonaj bhcg - tu będziesz miała 100% pewności .
Nie mam doświadczenia z testami-to mój pierwszy dlatego pytam czy ktoś coś tu widzi 🤷‍♀️
Przez takie osoby jak Ty odechciewa się poradzenia innych i to kobieta kobiecie potrafi byc taka złośliwa
 
🙈🙈🙈 Co w moich postach jest złośliwego ? Możesz mi wytłumaczyć ?
Przeczytaj od swojej pierwszej wypowiedzi. Juz nie chce się wydawać w dyskusję, która do niczego nie prowadzi. Zadałam pytanie do bardziej doświadczonych ode mnie, życzliwych kobiet pytanie, na które nie odpowiedziałaś tylko wyśmiałas. Dlatego jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat mojego pytania - dziękuję Ci :)
 
reklama
Do góry