reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help-Krwawienie czy Okres?

Kasprina

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2023
Postów
16
🌸Hejo rozwińcie temat jesli mialyscie podobnie: a więc jestem 2lata i pare miesiecy po cesarce , blizna slabo sie zagoila chyba sa zrosty , kochalam sie w dni plodne kazde ale nie o tym, mam problem bo nie wiem czy to okres, wysypalo mnie mocno na twarzy , dzien przed okresem dostalam plamienia brazowego bez krwi😑 na zajutrz z krwia i mocne skurcze bole brzucha i jajnikow, na nastepny dzien tez krwawienie ale tylko do poludnia i jakby koniec okresu, nigdy taki krotki nie byl 2dni? zawsze 4/6dni bez plamien. Co to moze byc ? nie mam jak isc na bete ani znow prosic meza o kupno testow 🌸
 
reklama
czy blizna / cesarka moze wplynac na to ze juz nigdy nie zajde w ciaze? mam blizne nadal gruba czerwona nie zagojoną , nad blizna wypukly walek skory, czy w srodku moge miec cos co temu nie pozwala?
 
czy blizna / cesarka moze wplynac na to ze juz nigdy nie zajde w ciaze? mam blizne nadal gruba czerwona nie zagojoną , nad blizna wypukly walek skory, czy w srodku moge miec cos co temu nie pozwala?
A co lekarz Ci na to powiedzial? Poszukaj fizjoterapeuty, ktory sie specjalizuje w przypadlosciach kobiet, z taka blizna mozna pracowac.
 
nie bylam u lekarza od dnia cesarki jakos sie boje nie moge trafic na babeczke a jak juz jakas znajde to ma zle opinie a do faceta nie chce
A nie mozesz jakiejs znajomej zapytac, kogo poleca? Strasznie nieodpowiedzialne, ze sie nie zabezpieczasz a nawet nie wiesz, czy w srodku jest wszystko ok i czy ewentualna ciaza nie zagraza Twojemu zdrowiu… Pomysl o swoim dziecku.
 
noi chcialabym byc w drugiej ciazy wiec nie wiem czy sie uda i czy te krwawienie to byla implantacja czy okres , pojde do lekarza tez sie przebadac jednakze narazie nie mam mozliwosci ,
 
reklama
Do góry