reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Mam na sprzedanie ubranka po jednej córeczce w rozmiarze 62 i 68. Są w stanie bardzo dobrym lub nawet idealnym. Gdyby któraś z Was była zainteresowana odkupieniem używanych ubranek dla swojej pociechy to zapraszam na priv:)
 
Od kilku dni zauważyłam,że wypadają mi włosy i to w dużej ilości! Dziś na szczotce po umyciu to bardzo duzo ich bylo😱 czytam że to zmiany hormonalne mogą mieć na to wpływ, ma ktoś taki problem? I jak został rozwiązany?
 
Od kilku dni zauważyłam,że wypadają mi włosy i to w dużej ilości! Dziś na szczotce po umyciu to bardzo duzo ich bylo😱 czytam że to zmiany hormonalne mogą mieć na to wpływ, ma ktoś taki problem? I jak został rozwiązany?
Bierzesz jakieś witaminy ? Mi po witaminach ciążowych wgl przestały wypadać i są w o niebo lepszej kondycji niż zwykle
 
Mi też włosy wypadają, zawsze wypadały, nic się w ciąży nie zmieniło a liczyłam, że chociaż na czas ciąży przestaną wypadać 🙈
 
Mi też włosy wypadają, zawsze wypadały, nic się w ciąży nie zmieniło a liczyłam, że chociaż na czas ciąży przestaną wypadać 🙈
A mi właśnie nie wypadały😕 duża różnica w ilości na szczotce, a wizyta dopiero za dwa tygodnie... Będę musiała przeczekać
 
reklama
Mi pierwsze tygodnie wypadały garściami. Obecnie już wszystko w porządku, choć nie ukrywam że miałam przez to straszny kryzys "nie dość że będę gruba to w dodatku łysa".
 
Do góry