reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny ja chyba wczoraj poczułam lekkie ruchy a może tylko mi się wydawało .. ale leżąc na brzuchu poczułam na środku takie jak by trzepotanie motylka ☺️
Co do imion to dla dziewczynki : Nela , Zoja i Blanka . A dla chłopca : Filip albo Wiktor ☺️
U mnie trzeci lekarz potwierdził dziewczynkę i będzie Nela 😍
Co do ruchów to ja obecnie 18 t 1d i prowadząca kazała się przygotować że mogę poczuć ruchy małej, właśnie takie łaskotanie :-) już nie mogę się doczekać.
 
reklama
A ja dziś odebrałam wyniki testów prenatalnych Pappa, i wszystkie genetyczne są w porzadku, a jest tam też prawdopodobieństwo stanu przedrzucawkowego i tu jest wysokie. Lekarz genetyk powiedział żeby to omówić ze swoim ginekologiem. Czy któraś z Was ma podobny ten wynik?
 
A ja dziś odebrałam wyniki testów prenatalnych Pappa, i wszystkie genetyczne są w porzadku, a jest tam też prawdopodobieństwo stanu przedrzucawkowego i tu jest wysokie. Lekarz genetyk powiedział żeby to omówić ze swoim ginekologiem. Czy któraś z Was ma podobny ten wynik?
Cześć 😊 tez wyszło mi z badan prenatalnych wysokie ryzyko stanu prZedrzucawkowego - dostałam acard 150 na noc które muszę brać do końca 36 tygodnia
 
Ok, dziękuję za odpowiedź. Nie mam nadciśnienia i innych chorób, zastanawiam się skąd ten wynik?
Ja 3xdziennie mierze ciśnienie i tez jest prawidłowe, jak pytałam mojego ginekologa to powiedziała ze tak wyszło z krwi i ze jest prawdopodobieństwo ze po prostu po 20 tyg może zwiększyć mi się ciśnienie które prowadzi do stanu przedrzucawkowego a na wyniku badan prenatalnych nie miałaś napisane żeby brać acard? 😊
 
A ja dziś odebrałam wyniki testów prenatalnych Pappa, i wszystkie genetyczne są w porzadku, a jest tam też prawdopodobieństwo stanu przedrzucawkowego i tu jest wysokie. Lekarz genetyk powiedział żeby to omówić ze swoim ginekologiem. Czy któraś z Was ma podobny ten wynik?
U mnie również wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego. Acard 150 na noc. Ale ja się leczę na przewlekłe nadciśnienie o cc.
 
Ja 3xdziennie mierze ciśnienie i tez jest prawidłowe, jak pytałam mojego ginekologa to powiedziała ze tak wyszło z krwi i ze jest prawdopodobieństwo ze po prostu po 20 tyg może zwiększyć mi się ciśnienie które prowadzi do stanu przedrzucawkowego a na wyniku badan prenatalnych nie miałaś napisane żeby brać acard? 😊
Tzn, tak jest tak dziwnie napisane, że proponowana aspiryna po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Sama nie powinnam chyba nieczego zacząć brac🤷‍♀️ zaczekam na wizytę. Ty też bierzesz akard, czy na razie tylko mierzysz?
 
Tzn, tak jest tak dziwnie napisane, że proponowana aspiryna po konsultacji z lekarzem prowadzącym. Sama nie powinnam chyba nieczego zacząć brac🤷‍♀️ zaczekam na wizytę. Ty też bierzesz akard, czy na razie tylko mierzysz?
Tak ja biorę acard ale tez najpierw byłam u mojej gin żeby dopytać i tak już od ponad tygodnia biorę acard 150 na noc.
Dodam, ze tez byłam zdziwiona jak dostałam wyniki prenatalnych bo nigdy nie miałam problemu z ciśnieniem 😊
 
Tak ja biorę acard ale tez najpierw byłam u mojej gin żeby dopytać i tak już od ponad tygodnia biorę acard 150 na noc.
Dodam, ze tez byłam zdziwiona jak dostałam wyniki prenatalnych bo nigdy nie miałam problemu z ciśnieniem 😊
Uffff, to mi ulżyło, że więcej nas takich 😉 dzięki za wszystkie odpowiedzi
 
reklama
Do góry