reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Witajcie !
U nas zaczęło się tak ..
3 i 4 dzien przed miesiączka kreska na teście była taka ...
3 dni przed beta tylko 16 .. myśle pewnie coś nie tak .
pierwsza wizyta u ginekologa 5t3d
Druga 7t3d już bijące serduszko . Termin mamy na 12.12 według om :)
Zobacz załącznik 1266783I
super, razem będzie raźniej 🙂 ja mam jedną córkę w wieku 12 lat a ta ciąża z początku była dla nas lekkim końcem świata 🤣
 
Są tu dziweczyny, które biorą heparynę? Robią wam sie siniaki na brzuchu? Ja mam na pół brzucha, i nie chce mi zejść. Mi lekarz kazał pić wapno i rutinoscorbin. Też coś bierzecie?
 
Dziewczyny a tak z ciekawości .. ile płacicie za wizyty ? U mnie 200 zł . Było 150 ale odkąd pandemia to ceny poszły w górę . Jedyny plus taki że partner może wejść
Ja ostatnio za wizytę 400 zł (konsultacja i usg) plus 40 zł za ubrania ochronne za mnie i męża 🙄 plus taki że już je mamy i możemy z nich korzystać na innych wizytach bez dodatkowej opłaty.
 
Są tu dziweczyny, które biorą heparynę? Robią wam sie siniaki na brzuchu? Ja mam na pół brzucha, i nie chce mi zejść. Mi lekarz kazał pić wapno i rutinoscorbin. Też coś bierzecie?
Zwykle się robią takie małe, dwa razy zdarzyło mi się wkłuć w naczynie, więc siniak na pół brzucha, po około 2 tygodniach schodzi [emoji846] po wyjęciu igły dobrze jest ucisnąć chwilę miejsce wkłucia
 
Dziewczyny...

Wam też tak zapycha nos? Odkąd jestem w ciąży, muszę ciągle wydmuchiwać nos, a jak kładę się spać to nie mogę oddychać tak do końca swobodnie.. no można oszaleć.. nie jestem przeziębiona...
To wina progesteronu, ja się ratuję wodą morską [emoji846]
 
reklama
Do góry