reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny a czym właściwie realnie grozi podwyższone tsh w ciąży? Chodzi mi o to, czy może mieć to negatywny wpływ jeśli lekarka kazała mi przyjść dopiero w poniedziałek? Można czekać? 3,98 miałam w środę, jutro idę jeszcze raz zbadać.
poronienie, przedwczesny poród, nadciśnienie tętnicze, stan przedrzucawkowy, krwotok poporodowy i wiele innych..
Ale spokojnie, z tego co pamietam nie masz wysokiego tsh tylko podwyższone, prawda ? Wysokie tsh wynosi kilkadziesiąt czy nawet powyżej sto 😉 ale oczywiście powinnaś brać lek ..
 
reklama
Ok. Mam na 8:40 wiec mysle ze o 10 dam znac . Mam nadzieje tez ze bedzie widac cos wiecej jak pecherzyk ciazowy . Pewnie dzis nie usne.. Tez masz czasami uczucie mokra jakbys dostawala miesiaczke co jakis czas ? Bo ja czasami az musze sprawdzic 🤔
Tak, ale nic tam nie ma. Czasem jakąś pojedyncza kropka. Pytałam o to położną, mówiła, żeby się nie martwić i czekać na wizytę
 
Dziewczyny a jak to jest z tymi kapielami na poczatku ciazy ? Zdania sa bardzo podzielone ,a ja kocham lezec w wannie . 😅😅 mam termometr do wanny . Ale jakos nie do konca mu ufam 😀 dla mnie zimno w srodku a on 38 stopni pokazuje a niby tylko do 37 mozna .. I juz sama nie wiem
 
Ja mam podobnie w pracy jest okej ale Jak wracam do domu narzeczony mam ciepło 😂😂nie wiem jak on to przetrwa do końca ,nagle wszystko robi źle 🤣
Dokładnie mam to samo . Teraz leżę i chce płakać sama nie wiem z jakiego powodu . Jak mnie nie przytuli sam z siebie to mówię mu że już mnie chyba nie kocha 🤣🤣 a później jak mi przejdzie to sama z tego się śmieje. A nie daj boże jak to powiem a on przewróci oczami 🤣🤣
 
Dziewczyny a jak to jest z tymi kapielami na poczatku ciazy ? Zdania sa bardzo podzielone ,a ja kocham lezec w wannie . 😅😅 mam termometr do wanny . Ale jakos nie do konca mu ufam 😀 dla mnie zimno w srodku a on 38 stopni pokazuje a niby tylko do 37 mozna .. I juz sama nie wiem
Ja się kąpałam, ale nie mierzyłam temperatury. Teraz przechodzę na prysznic, bo uwielbiam gorącą wodę (w wannie miałam ciepłą, choć dla mnie była za zimna). Niby w pierwszym trymestrze powinno się ich unikać. Odstawiam kąpiele, odstawiłam kawę, dbam o siebie, a i tak mam czasem wrażenie, że cos pójdzie nie tak
 
Dziewczyny a jak to jest z tymi kapielami na poczatku ciazy ? Zdania sa bardzo podzielone ,a ja kocham lezec w wannie . [emoji28][emoji28] mam termometr do wanny . Ale jakos nie do konca mu ufam [emoji3] dla mnie zimno w srodku a on 38 stopni pokazuje a niby tylko do 37 mozna .. I juz sama nie wiem
Też się nad tym zastanawiam, bo również uwielbiam odprężyć się w gorącej kąpieli. Dla mnie 37 stopni to zdecydowanie za mało, więc dla bezpieczeństwa chyba pozostaje prysznic [emoji85] ale chętnie poczytam więcej opinii i zapytam o to na wizycie [emoji16]
 
reklama
Dziewczyny czy wy też macie taki totalny brak mocy i humorki ? Wróciłam po 20 z pracy , zjadłam wykąpałam się i już w łóżku gotowa do snu .. mogę dzisiaj płakać bez powodu i ze zmęczenia . 8 h na nogach w pracy dobija mnie 🥺
Ja w ciągu dnia mam w miarę moc, popołudniu zaczyna się, mogłabym.juz spać od 18.00
 
Do góry