reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Tak oczywiście że dobrze że robią badania ale czemu nie po kolei tylko w takich odstępach..Ważne że w domu jestem i jutro już po wszystkim będzie .. Mała będzie z nami..jak dobrze pójdzie to w sobotę wychodzimy do domu :D:D

Kasia trzymam kciuki jak tylko dojdziesz do siebie to daj znać jak poszło :) Powodzenia
 
reklama
Nie. Ja nie rodzę jeszcze [emoji16]
Kasia dziś urodziła przez CC w 38,mała duża i zdrowa. PaniAg też ma się dobrze.
Mnie za to złapał skurcz dziś taki jak pakowałam naczynia do zmywarki,że zbiłam talerz od kompletu oczywiście [emoji35]
Skurcz zaczął się od brzucha i szedł aż do pachwiny. Ale tylko jeden taki mocny. Reszta to normalne ból brzucha jak na okres i twardenienia. I oczywiście wtem lewej pachwinie napierdala,że aż się tak wyrażę i to zawsze najmocniej wieczorem!!
A dziś mam wkurwa cały dzień!
Dzieciary tak mi na nerwy dziś dzialają, że szok!
Wyjdę chyba z siebie i stanę obok [emoji36]
 
reklama
Ja mam termin na początek stycznia niby ale torba nie spakowana. Po niedzieli może się wezmę. Rzeczy w szafie na jednym miejscu te co do torby,więc jest ok [emoji6]
 
Do góry