reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Chciałabym i chyba każda z Nas która będzie brała aktywnie udzial w grupie zamknietej zeby nie polegalo to na zagladaniu a braniu aktywnego udziału i budowaniu dobrych relacji. Tym bardziej że z doswiadczenia wiem że dziewczyny na zamkniętych wątkach są bardziej otwarte i więcej piszą o sobie, relacjach w rodzinie, dzieciach itd, o zdjeciach nie wspominam nawet, nie chcialabym aby polegalo to na zagladaniu i czytaniu o innych ale o prawdziwym budowaniu relacji.

To jest oczywiście moje zdanie, każda z Nas może miec swoje. Dlatego chcialabym aby dziewczyny które sa tu najbardziej aktywne wypowiedziały swoje zdanie, bo jest tu sporo dziewczyn które zagladaja i liczą na to że ten watek ruszy, odzywaly się i próbowały to rozkręcić.
Popieram :)
 
reklama
Jak Wasze nocki? Moja totalnie nie przespana. Nieregularne skurcze, ciagle siku albo 2. W sumie mąz też. Troche zwalam na zupe ogórkowa. Niech ten dzień jeszcze posiedzi w tym brzuchu.

Pije rumianek i obserwuję. Ale cos czuje ze nie obedzie sie bez wizyty na IP
Powodzenia, mógłby dzieciaczek jeszcze z tydzień posiedzieć, ale może mu się spieszy mamusie zobaczyć. Trzymam mocno kciuki , daj znać co i jak.
 
Ale zazdroszcze rodzącym ;) ja jeszcze tydzień do tp a tu nic...cisza ;) zobaczymy, w piątek na wizycie, czy coś ruszyło
 
Tak na zamkniętym jest inaczej. Ja np jestem na zamkniętym na wakacyjnych. I co prawda jest nam tam 5 ale pisze się jak z przyjaciółkami. O wszystkim. Wstawiamy zdjęcia itp. chociaż ostatnio tam trochę ucichło. Ja tu,jedna mama na październikowych a reszta już do pracy poszła i mało czasu. Zgadzam się z Tobą jak najbardziej aby ten wątek zamknięty nie był tylko do podglądania a udzielania się regularnie [emoji6]
 
Tak na zamkniętym jest inaczej. Ja np jestem na zamkniętym na wakacyjnych. I co prawda jest nam tam 5 ale pisze się jak z przyjaciółkami. O wszystkim. Wstawiamy zdjęcia itp. chociaż ostatnio tam trochę ucichło. Ja tu,jedna mama na październikowych a reszta już do pracy poszła i mało czasu. Zgadzam się z Tobą jak najbardziej aby ten wątek zamknięty nie był tylko do podglądania a udzielania się regularnie [emoji6]

Więc wpisuje dziewczyny które się tu naprawdę udzielały a nie tylko podczytywaly i od czasu do czasu coś napisały. Starały się to rozruszac a nie czekały na rozruszanie.
Wysyłam listę do moderatorki, reszta decyzji chciałabym zeby była podejmowana wspólnie na zamkniętym i liczę na to ze się fajnie rozrusza w koncu czeka nas nocne karmienie a to najbardziej owocuje na forum ;))
 
reklama
Do góry