reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące ✊✊✊
Proszę również o kciuki ;). Jak tylko będę mogła to napisze.
Teraz idę spać, bo koszmarnie się czuje....:( zjadłam Apap, przepłukałam gardło rumiankiem i szałwią i na to wycyckałam pren alen gardlo i mam nadzieje, ze jutro będzie laepiej :(
Dobranoc.... i samych miłych snów życzę :)
 
I ja się z wami muszę pożegnać :( dziś zaczęłam krwawić mocno . Raczej już nic z tego :( Życzę Wam dużo zdrówka i cudownych bobasków w grudniu :)
 
Cześć wydaje mi się, że bedę grudniową mamusią. Test wyszedł pozytywnie. Robiłam już chyba z 7 razy dla pewności

Mogę Was dopytać dla pewności o wynik bhcg?
19.03. Była ostatnia @
17.04 dzień spodziewanej @
Zrobiłam bhcg 13.04 - 17,7 mlU/ml
Powtórka 17.04 - 267,86 mlU/ml

Naprawdę mogę się cieszyć? 8 maja mam zaplanowaną wizytę u gin.
Pozdrawiam serdecznie!
 
Witam dziewczyny, nieśmiało do Was dołączam, zrobiłam 2 testy bladzioszki Ale są, jestem dobrej myśli że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Po malu się cieszę, mam synka z początku grudnia 2016 A teraz wychodzi że będzie końcówka grudnia:rolleyes: we wtorek wybieram się na bete. Po pozytywnym wyniku mam zamiar umówić pierwsza wizytę u lekarza.
 

Załączniki

  • 20180420_055200.jpg
    20180420_055200.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 81
Cześć wydaje mi się, że bedę grudniową mamusią. Test wyszedł pozytywnie. Robiłam już chyba z 7 razy dla pewności

Mogę Was dopytać dla pewności o wynik bhcg?
19.03. Była ostatnia @
17.04 dzień spodziewanej @
Zrobiłam bhcg 13.04 - 17,7 mlU/ml
Powtórka 17.04 - 267,86 mlU/ml

Naprawdę mogę się cieszyć? 8 maja mam zaplanowaną wizytę u gin.
Pozdrawiam serdecznie!
Też mam pierwszą wizytę 8 maja u mnie ostatnia @ 21marzec a beta 2 dni temu ponad 1000
 
reklama
Do góry