reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Dziwnytch macie tych mezow z tymi grami. :]
Moj tez sobie lubi pograc wieczorkiem. Teraz mamy tak ze komp stoi w salonie. wiec ja leze na kanapie. a on obok sobie gra. I jak tylko powiem, stekne czy cos. To moj maz gre pauzuje i przychodzi do mnie, przytula ect. Nie musz sie prosic o nic. Na spacer sam mnie wyciaga i to mi czesto sie nie chce :]
No i nie gra do piatej rano, najwyzej do pierwszej i to tylko piatek/sobota. :]


Andzis znowu ma byc ladna pogoda :-D hihihi ciesze sie, bo moze sobie wyjde na dluzszy spacer w ciagu dnia, tylko ze sama. a nie lubie sama chodzic. A po poludniu z malzem na miasto idziemy zalatwic kilka spraw.
 
reklama
Dzień dobry z rana.

U Nas też pogodnie dzień się zapowiada, ale niestety nadal siedzimy w domku, bo córcia dalej chora.
Noc oczywiście prawie w połowie nie przespana :confused2:. Ja nie wiem kiedy to odeśpię.
Nerwy po wczorajszym dniu troszkę mi odpuściły na szczęście.


madalia podziwiam Cię, że masz siłę jeszcze pracować :rofl:.


Coś mi śmignęło o grach. Mojego męża też można dodać do listy maniaków PS3. Z resztą jeszcze niedawno i ja też się do nich zaliczałam :rofl:.

Miłego i słonecznego dnia Wam życzę.
 
Witam się capucinowo... mniam

dziewczyny, gra to gra - ją można pauzować, ale fora... je trzeba ciągle śledzić a i odpowiadać oczywiście, więc ja znam tą stronę swego męża, który po prostu całymi godzinami przesiaduje na forach politycznych, czy historycznych. a ja to tyle co zdążę :) bo nie mamy 2 komputerów, a tak szczerze to chyba mam chęć by i ten ostatni się zepsuł :p
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry Dziewczynki!
Wstałam rano i jeszcze zanim odwiozłam moje dziecię do szkoły stwierdziłam, że czuję się wyśmienicie i będę robić porządki w szafach. Z reszta od razu przystąpiłam do dzieła. Później odwiozłam Młodego i teraz patrzę na stertę różnych rzeczy na środku pokoju i zastanawiam się jak to zrobić, żeby nie musieć tego porządkować. Czy to się nazywa słomiany zapał?
 
halo halo:)
Ja dziś ciutkę lepiej się czuję i wreszcie spałam w nocy :D Niestety dopadł mnie straszny kaszel ale mam nadzieję że szybko przejdzie.
Dla mnie najwazniejszym tematem na dziś jest - Jak przygotować męża do roli ojca?? jak oswoić go z ojcostwem?? Co zrobić, żeby przestał się bać i zaczął cieszyć??
 
Dla mnie najwazniejszym tematem na dziś jest - Jak przygotować męża do roli ojca?? jak oswoić go z ojcostwem?? Co zrobić, żeby przestał się bać i zaczął cieszyć??
Wiolcia tak mi się wydaje że facet to staje się ojcem dopiero jak weźmie na ręce dziecko i dopiero wtedy załapie tą świadomość ojcowską, przynajmniej tak było u mnie, my matki mamy to lepiej bo "trzymamy" dziecko w sobie juz od pierwszych chwil jego istnienia, więc do roli matki mamy tak na prawdę czas 9 miesięcy, ale już teraz jesteśmy matkami...
a do tego w moim przypadku było że ojciec dziecko na ręce wziął dopiero w domu w szpitalu po prostu nie miał odwagi - "bo ono jest takie kruche a ja jeszcze taki niezgrabny", ale powoli nie zmuszając do niczego tylko zachęcając by tylko ciut ciut spróbował, przełamał się i teraz przy córci jest pomocą niezastąpioną
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello dziewczynki :)
Ja wczoraj wieczorem zdychałam,dopadła mnie migrena(a nie miałam jej prawie 2 lata) myślałam że głowa mi odpadnie i raz pogadankę miałam z porcelana bleee :( Ale dziś już jest w porządku,troszkę tylko ćmi mnie w lewej półkuli.
Ja już śniadanko i pierwszą turę sprzątania mam za sobą druga tura po kąpanku,a później wybywam z chaty :)
 
Do góry