reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witajcie mamusie...my juz po weekendzie u mojej mamy....
Alex ma zapalenie krtani i bierze antybiotyk:no:pierwszy raz w życiu:no:no ale trudno,ważne by mu przeszło....


tatus jest jeszcze w domku ale wieczorem znowu wyjeżdża...do kitu takie coś...:-(
morbital gratulujemy ciąży....:tak:
szybkiego powrotu do zdrówka dla Twojego mężusia Madzienko:tak:bedzie dobrze;-)
Agaciu ja miałam tak w zeszłym tygodniu ze sterczałam nad łóżeczkiem Alexa od 20 do 23.00:no:ale potem przeszło....
Alex pokazał babci jak się chodzi a raczej biega,wymalował babci ścianę,zerwał firaneczkę w kuchni,zrobił taki sajgon,że szok....no ale najważniejsze,że babcia żyje....:-D
a ja w tym czasie odpoczywałam w szkole:-D
 
reklama
Hejka jestem i ja:tak:
weekend miał byc super ale było do d...y, gra miejska miała być fajną odskocznią, ale okazało sie, ze z moim M wcale sie dogadac nie mogę w żadnej sytuacji, wiec zamiast zabawy był zgrzyt za zgrzytem, pogoda koszmarna, wczoraj cos tam do siebie przemówiliśmy ludzkim głosem, ale do ideału daleko.
za to dzis słonko wychodzi i staram sie optymizmem nastroić :tak:
Pyciołku u nas wczoraj byly talerze w robocie (stan -2 szt ):sorry2:
Agaciu czekam na foty kolczyków:tak:
Morbital gratulacje:-)
Darina ale zdolna bestia z Ciebie;-):tak:
 
hmmmm strasznie długo mnie tu nie było ale tyle się działo niekoniecznie dobrego, że człowiek się pogubił troszeczkę, no ale powracam w 7 tygodniu ciąży i z grudniowym juniorkiem 2008 na ręce, miło was wszystkie ponownie poczytać bo usłyszeć się nie da

Pozdrawiam
gratulacje
Hejka jestem i ja:tak:

Pyciołku u nas wczoraj byly talerze w robocie (stan -2 szt ):sorry2:
:
zdolna ta twoja coreczka:-)

dziendoberek
u nas mega zima
ide po kawke
 
Witajcie : -)

Morbital GRATULUJĘ! Jak się czujesz? Na kiedy masz termin?

U nas strasznie dużo się niedobrych rzeczy dzieje i na nic czasu nie mam.
No i zima wróciła ze śnieżycami i mrozem ;/
A ja już tak bardzo wiosny pragnę.

Buziaki
 
Bardzo dziękujemy za gratulacje : ), dość niespodziewanie powiększamy rodzinkę ale z ogromną radością ( po cesarce mój lekarz powiedział, ze ponowne zajscie w ciąże tylko z udziałem terapi hormonalnej a tu proszę bez wspomagaczy), także Nasz Mioteusz będzie miał rodzeństwo co bardzo mnie cieszy. Czuje się fatalnie, o wiele gorzej niż przy pierwszej ciąży, ale mówią że każda ciąża jest inna od poprzedniej tak jak różne są dzieciaczki, mam niesamowite mdłości od rana do wieczora, a wrażliwość na zapachy po prostu rozkłada mnie na łopatki - czego nie miałam w ciąży z Mateuszem. Nio ale jest jeszcze Matełko. który jest czasochłonny i domaga się mnóstwo uwagi dlatego nie mam czasu skupiać się na swoich dolegliwościach ciążowych.
U nas było i dobrze i źle i źle i dobrze a w chwili obecnej jest umiarkowanie, wychodzimy na prostą z różnymi rzeczami : ) Mateusz chodzi do żłobka od miesiąca ( w chwili obecnej jesteśmy na chorobowym bo się nam troszkę pochorował), zrezygnowaliśmy z opiekunki na rzecz żłobka i była to jedna z najsłuszniejszych decyzji ostatnimi czasy.
A teraz mnie tu piszcie co u was, jak maleństwa, jak wy się czujecie, co porabiacie, chłonę wszystkie informacje : )
Buziole
 
No i muszę się pochwalić że nareszcie jakaś poprawa z AZS u niej, jeszcze trochę i chyba całkiem wyleczymy skórę. Już nie swędzi i się nie drapie, a wszystko ładnie się wchłania.

super że jest lepiej :tak:

U Nas też nowy zębol chyba druga górna czwórka....jakoś dziwnie młodej te ząbki wychodzą....:szok:

nieee, no układ ząbków Oliwka ma fantastyczny :-D

hej
chciałam sie pochwalić że właśnie wczoraj zdałam indeks z kompletem wpisów ( żadnej poprawki) :-):-):-):-)

zdolniacha :tak:

hmmmm strasznie długo mnie tu nie było ale tyle się działo niekoniecznie dobrego, że człowiek się pogubił troszeczkę, no ale powracam w 7 tygodniu ciąży i z grudniowym juniorkiem 2008 na ręce, miło was wszystkie ponownie poczytać bo usłyszeć się nie da

Pozdrawiam

gratulacje :tak::tak:

A ja się witam sama....bo moje dziecko jeszcze śpi!!!!!:szok::szok::-D:-D

nawet mi nie mów, Bartek zaserwował nam dzisiaj pobudkę o 5 :baffled::baffled:

Mały od dwóch dni robi przed spaniem hałas taki, że uszy więdną. Z soboty na niedzielę musielismy go lulać i jak tylko odładany był do łóżeczka to płacz i tak chyba ze 2 godz.
A wczoraj kazał stać przy łóżeczku jak zasypiał , jak tylko się ruszyłam to otwierał oczka i sparwdzał czy jestem.

a tak normalnie to sam zasypia?

Alex ma zapalenie krtani i bierze antybiotyk:no:pierwszy raz w życiu:no:no ale trudno,ważne by mu przeszło....

oj, biedny ten Alex, co chwilę coś :-:)dry: zdróweczka

Hejka jestem i ja:tak:
weekend miał byc super ale było do d...y, gra miejska miała być fajną odskocznią, ale okazało sie, ze z moim M wcale sie dogadac nie mogę w żadnej sytuacji, wiec zamiast zabawy był zgrzyt za zgrzytem, pogoda koszmarna, wczoraj cos tam do siebie przemówiliśmy ludzkim głosem, ale do ideału daleko.

szkoda :-( ale próbujcie, w końcu się dogadacie...

u nas mega zima
ide po kawke

nas też zasypało :baffled:

A ja już tak bardzo wiosny pragnę.

ja teeeeeż!





Witam się z kawusią, tak mnie dzisiaj głowa boli że chyba oszaleję. W dodatku od 5 na nogach już jesteśmy, ehhh :dry: Bartek wymyśla takie rzeczy że w końcu mnie wywiozą :baffled: ja dzisiaj piekę kurczaka, a on podbiega i otwiera gorący piekarnik :szok::baffled: dwa razy wszedł na stolik i chyba 20 razy na regał taki wysoki. "nie wolno" - te słowa dla niego nie istnieją, równie dobrze mogłabym mówić do chomika :dry:

Wczoraj byliśmy na zakupach kupiliśmy małemu buty na wiosnę, co najdziwniejsze z rozmiaru 21 ( zimowych ) przeskoczyliśmy od razu na rozmiar 23 ( wiosenne ).
 
Witajcie : -)

Morbital GRATULUJĘ! Jak się czujesz? Na kiedy masz termin?

U nas strasznie dużo się niedobrych rzeczy dzieje i na nic czasu nie mam.
No i zima wróciła ze śnieżycami i mrozem ;/
A ja już tak bardzo wiosny pragnę.

Buziaki

Co się dzieje Kochana?

My się witamy po szczepieniu:) Zuzia nawet łezki nie uroniła...tylko się do pani ładnie uśmiechnęła i poleciała oglądać przychodnie:) Dostała trzy naklejeczki "Dzielny pacjent" które zaraz pogniotla:)
Przy okazji poznałam sąsiadkę z bloku, która ma maleńką Zosię:) A tak poza tym to moja koleżanka dzis urodziła chłopczyka a moja sąsiadka obok urodziła córeczkę:)
 
Olciaaaa ale Bartus ma wielka stopke w porownaniu do Alexa....Alex paputki ma 20....:baffled:21 juz mam na zapas i o wieleeeee za duze....:szok:nie wiem czemu on ma taka szkirke...moze dlatego ze niemaz ma 42 ale za to szeroka jak rzeka:-D

Agatkas no to dzisiaj rodny dzien:-D
 
reklama
Do góry