reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

:szok::szok::szok:, a CO TU TAK PUSTO????

Wszystkiego najlepszego dla solenizantów

Madzienko, udanego działeczkowania.

Landryneczko, super okazji im udanych zakupków

My dopiero wróciliśmy z urodzinek, chłopcy byli u kolegi na imprezce organizowanej w western city, bhyło bardzo fajnie
Wczoraj byliśmy na grillu, jutro jedziemy na jakąś imprezkę nad morze, życie towarzyskie kreci się na maksa:-D:-D:-D, jak ja to lubię:-)

Lecę kąpać Młodą, ona to się z nami ma, ciagle gdzieś z nami śmiga, ale co tam przynajmniej się nie nudzi:-D
blizniaczku, lepiej życie towarzyskie niż życie w 4 ścianach:tak::tak::tak::tak:
PUCHY JAK NIC:szok::szok::szok::szok:
DZIEWCZYNY CZY WSZYSTKO U WAS OKI?
 
reklama
U mnie była kozezanka troche sobie poplotkowalismy:-D:-D:-D a teraz siedze sama w domciu malutka słodko spi wiec zawitałam do was:-D:-D
Mam pytanko do was kiedys wysłalam zaproszenie z naszej klasy na grudniowe mamusie ale nikt mnie nie przyją, czy mam szansę zostać dołączona do grona na naszej klasie? Imię to Monika Niżnik Bednarska, wrazie jakiś wątpliwości;-);-)
 
Witam kochanieńkie ;-);-);-)

Mam nadzieję,że nie wyrzucicie mnie za to że tak rzadko wpadam....please....:szok:

Rzadko zaglądam bo moje dziecię wykorzystuje każdą moją minutkę życia...haha...a jak już zdarzy się że np. zaśnie w ciągu dnia w domku(zawsze z zegarkiem w ręku drzemka taka trwa 30 min) to pędem lecę wstawiać pranie...prasuję w tępie expresowym itd.....
Nie jestem w stanie absolutnie nadrobić tego o czym piszecie doczytałam tylko że Cyprysia ma chore dzieciaczki.....3maj się kochana silna babka z Ciebie i życzę z całego serducha żeby tych wstrętnych choróbsk czas już się skończył...

Przepraszam,że nie wspominam o reszcie,ale gdybym chciala nadrobić zaległości to musiałabym dziecko oddać komus na dwa dni...:-D

U Nas nadal kiepskie nocki....ale ogólnie Oliwka jest bardzo pogodna...rośnie zdrowo...wcina z apetytem wszystko co jej włożę do buzi...:-D niestety pomimo prób gotowania własnych obiadków musiałam wrócić do słoiczków bo mała dostawała silnych zaparć....na szczęście babcia sponsoruje obiadki na cały m-ąc więc daję radę....
Pogoda zrobiła się typowo letnia więc upały nad morzem doskwierają...Oli dostała potówek ale już bardziej jej wygolić nie mogę bo nosi tylko bodziaka....za to opaliła się aż za bardzo...pomimo kremu z wysokim filtrem i częstym smarowaniem spiekła sobie dziś rączki i nóżki...:-( mam nadzieję że alantan zadziała i ukoi pieczenie,które jej napewno doskwiera...

Wybaczcie,że wszystko na tym wątku ale naprawdę nie mam czasu żeby skakać po każdym....
Podglądam Wasze fotki a na nich maluchy,które poprostu są cudne....i dla każdego maluszka przesyłam mega buziaka a Was ściskam mocno....i do następnego....:tak:
 
Ja jescze wszych nie zdązyłam obejrzec zrobie to jutro na spokojnie , własnie zapraszam was do siebie nie ktorych nie pamietam lub nie wiem jak mają na imie wiec niektore z was ominę sorki, ;-)
 
reklama
Do góry