reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
a to zgodne z prawem?
w mojej firmie są zwolnienia grupowe i niestety wtedy wolno im wszystko:szok:

Villemo kurna jak ja Ci zazdroszcze tego złobka...masakra.... rewelacyjna sprawa...i dziecko tez jest inne bardziej do ludzi....:tak::tak:

wiesz ja tez sie cieszę, ale boje sie tego pierwszego dnia, dzieci tak płacza,
pierwszy dzień Natali w żłobku wspominam jako koszmar, podeszła Pani założyłą opaskę z imieniem na rączkę i zabrała a właściwie wyrwała z rąk bo Nat. kurczowo sie trzymałą mnie za szyje i tyle ja widziałam....ale po tygodniu było już pięknie, płakała jak po nia przychodziłam bo chciała bawić sie z dziećmi i ciocia Zosia, bo w żłobku sa ciocie:-)

No,niestety....chociaz przy dzisiejszej globalizacji,to w sumie jestem w polsce o wiele szybciej niz jedzie sie 300 kaemow pociagiem,normalnym zaznaczam,po naszych torach:-D:-DTeraz kupowalismy bilety na samolot i w sumie wsiadam w jeden,po godz jestem w sztokh,za 40 minut mam drugi i po godz jestem na miejscu...:-D

to expresowo, jak na biegun



I to jest wlasnie ta lipa co mnie poki co sila nie wypedzi z bieguna,zaplecze socjalne i absolutny brak takich sytuacji...:sorry2:

a u nas ciągła walka co będzie jutro... jak mnie zwolnią to masakra, a jak męża to koniec świata,
 
No,niestety....chociaz przy dzisiejszej globalizacji,to w sumie jestem w polsce o wiele szybciej niz jedzie sie 300 kaemow pociagiem,normalnym zaznaczam,po naszych torach:-D:-DTeraz kupowalismy bilety na samolot i w sumie wsiadam w jeden,po godz jestem w sztokh,za 40 minut mam drugi i po godz jestem na miejscu...:-D

O boshee,jak to moj cukiereczek mowi...Jakiej krwi niemowlecej:szok:??

I to jest wlasnie ta lipa co mnie poki co sila nie wypedzi z bieguna,zaplecze socjalne i absolutny brak takich sytuacji...:sorry2:

to nie wiecie?poszukaj gdzieś na necie może znajdziesz, żeby być młodą, to mało tego, że się naciąga to jeszcze transfuzje robi, tylko nie wiem czy nie pokręciłam, może pępowinowej krwi>jakoś tak, w każdym bądź razie najprościej krwi z młodymi krwinkami to się wolniej starzeje
 
reklama
to nie wiecie?poszukaj gdzieś na necie może znajdziesz, żeby być młodą, to mało tego, że się naciąga to jeszcze transfuzje robi, tylko nie wiem czy nie pokręciłam, może pępowinowej krwi>jakoś tak, w każdym bądź razie najprościej krwi z młodymi krwinkami to się wolniej starzeje
pępowinowej:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry