reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

wiesz sadze ze kobiety w ciazy powinno sie zamknac w szczelnej kapsule na cala ciaze i dokarmiac dozylnie jakimis chemikaliami zeby bylo bezpiecznie i zeby czasem nie zjadly czegos co im zaszkodzi:-D:-D:-D:-D:-D slyszalam tez o mleku zeby ograniczac :szok::szok::szok: chyba przestane wogule jesc i oddychac bo powietrze tez zanieczyszczone:eek::eek::eek:


wiesz a o witaminie c zrobila mi wyklad moja ciotka lekarka :baffled::baffled:

Tygrysek zgadzam się z Toba, czasami jak poczytam czego nie powinnam jeść, pić, robić w ciąży to za głowę łapię się:crazy::sorry::eek:
 
reklama
Jakis chińczyk powiedział że - JESTEŚ TYM CO JESZ . wszystko jakoś tam działa.
U mnie dzisiaj pieczarkowa ( domowa) i pierożki z mięskiem ( mrożone:zawstydzona/y:) jak dotąd nie wyświetla mi się nazwa firmy od tych pierożków na czole:-D:-D:-D
ale kto wie hi,hi!:laugh2:
 
ojeje a wy o jedzeniu a ja taka glodnaaa :-) moj mezczyzna przytyl razem z emna hahaha i ciagle mi powtarza ze on tez jest razem z mna w ciazy i je tyle samo co ja i ma humory tak jak ja grrr :tak:a ja na obiad zrobie te kieszonki z kurczaka co reklamuja ;-)a teraz ide zajrzec do lodowki bo tam schabik jest ze sliwka <mniam>:-)
 
Mamuski dzisiaj w Dzien dobry TVN mowili o prawach kobiet w ciąży,a dokładnie tych rodzacych.... podobno 2 grudnia wchodzi w obieg KARTA KOBIET W CIĄŻYo ile odbrze zapamietałam.... czyli to jakie mamy prawa i takie tam...było to wszystko bardzo fajnie przedstawione polecali tez stronkę : Rodzice radzą weszłam tam jest sporo interesujacych rzeczy....

Kana właśnie tez tam zajrzałam i miałam Wam pisać:-D wyprzedziłaś mnie:-)
 
Witajcie czwartkowo...

Nie bardzo mam siły, żeby wszystko nadrobić, więc postaram się poczytać troszkę później.. Mam dziś zawroty głowy :( Czy któraś z Was też tak miała?

W każdym bądź razie
ogromniaste gratulacje dla YOKI. Trzymaj się kochana dzielnie. Teraz może być już tylko lepiej!!!

Eagar trzymam kciuki!!!!
 
acha i mam pytanko czy wy tez w tym osttabnim okresie ciazy ciagle cos pijecie ?? bo ja to musze czegos sie napic bo ash sucho w buzi mam :-):-p
 
Landryneczka nie jesteś sama...ja przed ciążą uwielbiałam coca-colę:-D i nie ukrywam że w ciąży też od czasu do czasu popijam sobie szklaneczkę....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

I pewnie jeszcze do niejednej rzeczy mogłabym się wam przyznać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
DZIEWCZYNY NIE DAJMY SIE ZWARIOWAC TYM CO MOZNA JESC CO NIE BO TAK TO TYLKO W NERWICE WPADNIEMY!!!
moim zdaniem jedzmy to na co mamy ochote organizm sam wie czego nam potrzeba i sie tego domaga.
wiec wiecej luzu i cieszmy sie ciaza a nie zamartwiajmy i nei dolujmy tym ze cos zjedlismy czego nam "nie wolno".
Slyszalam tez ze piwko poprawia laktacje czyli ze ma sie wiecej mleka dla dzidziusia.
We wloszech doktorzy mowia zeby pic po lyczku dziennie piwka i nie bedziesz miala nieoboru mleka. Wiecie cos na ten temat??
 
reklama
Coś kiepsko się dziś czuję, boli mnie nerka, a moze to nie nerka tylko cos innego promieniuje. Co jakiś czas twardnieje mi brzuchol i mam lekki niebolesny skurcz. A moze się coś zaczyna???
 
Do góry