reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie

Duzo miałam do nadrobienia.

Misiówka straszna wiadomosc, ale dobrze, ze tak wczesnie to wykryli.

Ania to straszne co napisałaś, teraz cały czas o tym mysle :-(

Kana ja mam ten sam problem. Nie jestesmy małzenstwem, a ja bez dochodów. :zawstydzona/y:

Cyprysiowa trzymaj sie.

Yoka ja wczoraj tez się pokłóciłam z tym moim, i kazałm mu sie spakować, ciekawe co zrobi :dry:, teraz jest w pracy.

A ja miałam noc straszna, nie spałam wcale. Boli mnie wszystko, co tylko moze bolec, nos mam zapchany na maksa, głowa mnie boli, i gardło. Achhhhh ....
 
reklama
Yoka wszystkiego najlpeszego z okazji urodzin :-)

co do mierzenie ciśnienia to mierzy sie tylko i wyłącznie na ręce bliższej sercu czyli zazwyczaj lewej na prawej bedzie przekłamywać....

a facetem się nei przejmuj chyba tak pod koniec ciąży już musi być że są spięcia ja ze swoją Kluską też się wczoraj pożarłem....
 
Wniosek o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego.
Dodatek za urodzenie dziecka
Na podstawie art.4 ust.2 ustawy z dnia 28listopada 2003r o świadczeniach rodzinnych,zwanej dalej ''ustawką", zasiłek rodzinny przysługuje:
* rodzicom, jednemu z rodziców albo opiekunowi prawnemu dziecka
*opiekunowi faktycznemu dziecka
*trzecie nas nie dotyczy ;)

Zasiłek rodzinny nie przysługuje osobie samotnie wychowującej dziecko, jezeli nie zostało zasądzone świadczenie alimentacyjne na rzecz dziecka od drugiego z rodziców dziecka,chyba że:
*rodzice,lub jedno z rodziców dziecka nie zyje
*ojciec dziecka jest nieznany
*powództwo o ustalenie świadczenia alimentacyjnego od drugiego z rodziców zostało oddalone
*sąd zobowiązał jednego z rodziców do ponoszenia całkowitych kosztów utrzymania dziecka i nie zobowiązał drugiego z rodziców do świadczenia alimentacyjnego na rzecz tego dziecka
kana-mimo wszystko zadzwon dopytaj sie..kobitki u mnie w olsztyńskim MOPSIe nie były takie złe bardzo miłe wszystko wyjasniły powiedziały...aż nie mogłam uwierzyc...bo zazwyczaj w takich urzędach to mina jakby tam siedziały jak za kare.. :-)
 
Misiówka ja serdecznie współczuje sytuacji, pamiętam jak powiedzieli nam w szpitalu że mama ma raka i zostało jej 17 tygodni życia ehhhhh, ile bólu i bezsilności trzeba przyjąć na siebie ale najwazniejsza jest wiara i modlitwa, pozytywne myślenie i grunt to miłość i wsparcie najbliższych!
 
Cześć dziewczyny

Dopiero zwlekłam sie z wyrka....po nieprzespanej nocy.....:-(
Co do ciśnienia to mam tak jakoś dziwnie....na lewym ręku 135/80 więc takie w miarę a na prawym 140/90.......ale ciśnieniomierz mam taki zwykły nadgarstkowy a one chyba nie są za bardzo wiarygodne....:-(

A wogóle to mam strasznego doła....:-( nawet nie chce mi sie nadrabiać :-(dzisiejszych postów....chyba rozstanę się z moim Z....już mam wszystkiego dosyć:-( i to akurat dzisiaj jak obchodzę urodzinki.....ahhhh pisać nie moge bo łzy same mi płyną do oczu.....
dziekuje za pamięć i eski....ide dalej sie położyć
Pozdrawiam Was brzucholki

YOKA kochana...co jest????
Nie smutkaj sie,bo i nam jest wtedy przykro......przygnebiona minka do Ciebie nie pasuje....
Co do Twojego M to jak chcesz mam niedaleko- godzinka i jestem i moge mu przyjechac sprac dupsko.....
Głowka do góry.....:*
A poza tym WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ :* dla Ciebie i kruszynki:-)
 
Yoka wszystkiego najlepszego!!! Nic się dziouszka nie przejmuj, wszystko będzie dobrze!!!

A ja tym waszym cisnieniem tak sie przejełam, że pożyczyłam od taty ciśnieniomierz i np. teraz mam 136/90 a puls 111! Czy to jest normalne?
 
Wniosek o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego.
Dodatek za urodzenie dziecka
Na podstawie art.4 ust.2 ustawy z dnia 28listopada 2003r o świadczeniach rodzinnych,zwanej dalej ''ustawką", zasiłek rodzinny przysługuje:
* rodzicom, jednemu z rodziców albo opiekunowi prawnemu dziecka
*opiekunowi faktycznemu dziecka
*trzecie nas nie dotyczy ;)

Zasiłek rodzinny nie przysługuje osobie samotnie wychowującej dziecko, jezeli nie zostało zasądzone świadczenie alimentacyjne na rzecz dziecka od drugiego z rodziców dziecka,chyba że:
*rodzice,lub jedno z rodziców dziecka nie zyje
*ojciec dziecka jest nieznany
*powództwo o ustalenie świadczenia alimentacyjnego od drugiego z rodziców zostało oddalone
*sąd zobowiązał jednego z rodziców do ponoszenia całkowitych kosztów utrzymania dziecka i nie zobowiązał drugiego z rodziców do świadczenia alimentacyjnego na rzecz tego dziecka
kana-mimo wszystko zadzwon dopytaj sie..kobitki u mnie w olsztyńskim MOPSIe nie były takie złe bardzo miłe wszystko wyjasniły powiedziały...aż nie mogłam uwierzyc...bo zazwyczaj w takich urzędach to mina jakby tam siedziały jak za kare.. :-)
Bardzo Ci dziekuje :* przejde sie jesce od nas tez....chociaz te nasze babeczki to własnie takie jakich sie spodziewałas u siebie:p hahaah
 
Witajcie brzuchatki;-)
Yoka wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek , spełnienia marzonek i wszystkiego czego tylko zapragniesz...;-)
ojj bidulko z tymi facetami tak juz jest.. ja tez nie wiem co bedzie po porodzie z naszym zwiazkiem , ale staram sie myslec na razie o moim Okruszku.. a pozniej o sobie, badzmy dobrej mysli, ze oni sie jeszcze zmienia na lepsze jak przyjda na swiat nasze dzieciaczki...:-(

ja wciaz gniję w wyrku z moim "zlotym"krazkiem:-D:-D dostaje po malu jobla i z nudow wymyslam sobie problemy:baffled: dobrze, ze moja mamunka byla wczoraj i torszke ogarnela mi chate, bo nie moglam wylezez patrzac na to:zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć dziewczyny

Dopiero zwlekłam sie z wyrka....po nieprzespanej nocy.....:-(
Co do ciśnienia to mam tak jakoś dziwnie....na lewym ręku 135/80 więc takie w miarę a na prawym 140/90.......ale ciśnieniomierz mam taki zwykły nadgarstkowy a one chyba nie są za bardzo wiarygodne....:-(

A wogóle to mam strasznego doła....:-( nawet nie chce mi sie nadrabiać :-(dzisiejszych postów....chyba rozstanę się z moim Z....już mam wszystkiego dosyć:-( i to akurat dzisiaj jak obchodzę urodzinki.....ahhhh pisać nie moge bo łzy same mi płyną do oczu.....
dziekuje za pamięć i eski....ide dalej sie położyć
Pozdrawiam Was brzucholki

Yoka przykro mi z powodu nie przespanej nocki,złego samopoczucia i problemów z facetem:-(zamiast Cię wspierać kiedy tego najbardziej potrzebujesz ...a szkoda gadać:-(Ale główka do góry Kochana wszystko będzie dobrze,za niedługo będziesz miała w rączkach swoją wyczekiwaną Oliwkę:tak:
No i najważniejsze:
Wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek!!!!
 
Do góry